Zobacz zdjęcia (5)
Kowalska Events | Wedding & Event Planner, Kraków - zdjęcie 1
Kowalska Events | Wedding & Event Planner, Kraków - zdjęcie 2 Kowalska Events | Wedding & Event Planner, Kraków - zdjęcie 3 Kowalska Events | Wedding & Event Planner, Kraków - zdjęcie 4 Kowalska Events | Wedding & Event Planner, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745

Kraków, małopolskie
794-206...

O nas

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na Sweet Weddding -> "MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR" oraz "LAS I GÓRY TO POŁĄCZENIE IDEALNE!"

Projekt ten został również doceniony przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczony w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów. Ślub to radosne i magiczne wydarzenie, które nie powinno przysparzać stresu i negatywnych emocji. To czas, aby zacząć delegować zadania.

Jeśli wybierzecie usługę kompleksowej organizacji: zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Wasz ślub od początku do końca, w każdym detalu.
Nadamy uroczystości odpowiedniego kształtu i wcielimy w rzeczywistość Wasze pomysły i marzenia.

Naszą pasją jest tworzenie wydarzeń szytych na miarę, dlatego realizując je całościowo możemy zagwarantować, iż wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość, a rekomendowani przez nas usługodawcy, należycie wywiążą się z powierzonych im zadań.

Zaprojektujemy również dekoracje – jak mawiał Hubert de Givenchy: „Luksus jest w każdym detalu”. Stworzymy mood board (tablicę nastrojów), będący odzwierciedleniem Waszego unikalnego stylu i osobowości. Na jego podstawie pracować będą podwykonawcy, aby każdy detal do siebie pasował, a całokształt wydarzenia zaparł dech w piersiach Wam i Waszym gościom.

Na miejscu ceremonii i przyjęcia jesteśmy od godzin porannych – nadzorujemy przygotowania uroczystości oraz czuwamy nad prawidłową realizacją umów zawartych z podwykonawcami. Jesteśmy z Wami również w trakcie przyjęcia weselnego, aż do późnych godzin nocnych, dbając o komfort Wasz i Waszych gości.

USŁUGI:
-> kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela
-> koordynacja dnia uroczystości
-> indywidualne konsultacje ślubne
-> organizacja przyjęć okolicznościowych

Prowadzimy działalność na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego poznamy się wzajemnie oraz porozmawiamy o Waszych potrzebach i marzeniach.
Po spotkaniu otrzymacie od nas podsumowanie zakresu usług, którymi możemy się dla Was zająć, aby proces organizacji był dla Was fascynującą przygodą i miłym doświadczeniem.

Opinie (2)

Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Nowe Brzesko
Data dodania: 16-09-2020

Monika Kowalska to niesamowicie miła i profesjonalna osoba. Jeśli chodzi o organizację czegokolwiek, to Pani Monika zadba o wszystko. Ja niestety często zapominałam o odpisywaniu na maila czy sprawdzeniu czegoś co mi podesłała. Pani Monika zawsze się upewniała, ze wszystko było podpisane na czas, dbała o nasz interes i walczyła z usługodawcami, kiedy wybrani przeze mnie ( zanim poznałam Panią Monikę) okazywali się być nie do końca fair. Niestety w związku z pandemią i z przyczyn osobistych zdecydowaliśmy się odwołać wesele, ale ogrom pracy jaki Pani Monika włożyła w organizowanie usługodawców, rozmów, maili, potem przekładanie wszystkiego na inny termin jest nie do opisania. Jeśli kiedyś zdecydujemy się na organizację wesela, z pewnością zgłosimy się do Pani Moniki. Dziękujemy za wszystko Pani Moniko x

Monika
17-09-2020

Pani Dominiko bardzo dziękuję za te piękne słowa!
Dziękuję, że zaufali mi Państwo i zaprosili do organizacji tego wyjątkowego dnia ❤️
Bardzo mi przykro, że sytuacja nie pozwoliła na realizację Państwa ślubu, byłby to z pewnością piękny i niezapomniany dzień, ale w głębi duszy czuję, że nasze ścieżki może kiedyś się jeszcze skrzyżują 🥰
Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo, zaufanie i wspaniałą współpracę 🙏 pozdrawiam serdecznie! ❤️

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kazimierza Wielka
Data dodania: 28-02-2019

Pełen profesjonalizm!!! dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona, serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej :)
nie znam drugiej osoby z takim wyczuciem i gustem. Wiedziała co naklepiej do nas pasuje. Dziękujemy :*

Monika
17-09-2020

Dziękuję Gosiu za zaufanie, wspaniałą współpracę i dobre słowo! ❤

liczba odwiedzin: 3782
Zadzwoń
794-206...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie