Marcin Piersa - FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:34304

2300 zł / całość
Ruda Slaska, śląskie
(32)
Dodaj opinię
517-407...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Fotografia jest dla mnie czymś wyjątkowym, czymś jednocześnie ulotnym, a zarazem trwałym. Najważniejszym elementem fotografii są emocje, które widząc na zdjęciu pozwalają nam wrócić do tego właśnie momentu, w którym zostało ono wykonane. Jeżeli szukacie fotografa, który tak właśnie patrzy na rejestrowanie wydarzeń dnia ślubu to zapraszam do kontaktu ze mną.

Poniżej znajdą państwo wstępnie przygotowany PAKIET BAZOWY, istnieje możliwość jego rozszerzenia o sesji innego dnia czy materiałów drukowanych takich jak foto albumy BASIC, foto albumy PRO, które finalnie ukształtują cenę usługi.

PROMOCJA - 20% CENY NA PIERWSZY DOWOLNIE WYBRANY FOTO-ALBUM -dotyczy tylko jednego foto-albumu.

Kategoria:

Fotograf ślubny Ruda Slaska

Oferta

PAKIET BAZOWY
2300 / całość
- 13 godzin pracy fotografa :
- przygotowania: 2,5 godziny przed ceremonią (na życzenie również u pana młodego)
- ceremonia ślubu w kościele/usc
- możliwość krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu
wesele do 0:30 (do oczepin)
- pendrive w eleganckim materiałowym etui zawierający 400 starannie wyselekcjonowanych zdjęć (w tym 280 po autorskiej obróbce)


cena : 2300 zł.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (32)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Marcin Piersa - FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:34304
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-11-2018
Bieruń
Data dodania: 08-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zgadzam się w 100% z pozostałymi osobami. Marcin jest bardzo sympatycznym człowiekiem, który dodaje otuchy i wsparcia swoim parą w tym jakże wyjątkowym dniu. Jest fotografem bardzo kreatywny, który ma wiele pomysłów na zdjęcie. Zarówno podczas ślubu jak i sesji zdjęciowej udzielał nam wskazówek dotyczących pozowania itp. Jest otwarty na prośby pary młodej. Jego zdjęcia są wspaniałe, pełne magii , tajemniczości. Na pewno są wyjątkowe. Wiele ujęć jest robionych z zaskoczenia, pokazują one naturalne zachowania ludzi. Jeżeli jeszcze raz mielibyśmy wybrać fotografa to na pewno byłby to Marcin jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Jeszcze raz dziękujemy za to, że byłeś z nami ) :) :)
Marcin
12-02-2019
Jakże miło czytać taką opinię. Dziękuję :)
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2018
Szczyrk
Data dodania: 05-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Kontakt do Marcina otrzymaliśmy z polecenia i uważam, że zdecydowanie nie mogliśmy trafić lepiej! Świetnie uchwycone emocje oraz cudowne wspomnienia przedstawione na pięknych fotografiach. Zależało Nam na zdjęciach profesjonalnych, oryginalnych i naturalnych. W tym wypadku efekt przerósł Nasze oczekiwania. Marcin jest osobą pełną pasji, niezwykle pracowitą, kreatywną oraz niesamowicie sympatyczną, z którą bez najmniejszego problemu złapaliśmy kontakt. Przez cały okres Naszej współpracy wszystko było zapięte na ostatni guzik. Fantastyczny człowiek, który kocha to co robi! Zdjęcia, które otrzymaliśmy tylko potwierdziły to wszystko - zachwycają każdego! Jeszcze raz serdecznie chcemy Ci podziękować za tak pięknie opowiedzianą historię, do której mamy ochotę wracać każdego dnia!
Marcin
05-02-2019
To był piękny dzień, dziękuję za zaufanie.
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 27-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Bardzo polecamy Marcina przyszłym parom młodym. Do pracy podchodzi profesjonalnie, a przy okazji służy pomocą i wprowadza dobrą atmosferę. Stworzone zdjęcia są przepiękną pamiątką na długie lata :)
Marcin
27-01-2019
Dzięki Krzysiu za zaufanie ;)
D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Zabrze
Data dodania: 20-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Z ręką na sercu polecam Marcina. Świetny człowiek, rozluźniający, znajdujący się w każdej sytuacji. Do końca bałam się czy to się uda, człowiek mając parę kilo za dużo oglądając zdjęcia poprzednich par mógł się załamać. Wszystko było mylne, zdjęcia wyszły cudownie, Marcin doskonale wie co zrobić by było doskonale. Największą moją radością przy oglądaniu zdjęć to talent Marcina do łapania chwil, wzruszeń, uśmiechów, zadumy, przede wszystkim naturalność zdjęć. Dziękuję Marcinie za wspaniałą pracę, za Twoje uśmiechy i że to właśnie Twoja praca zostanie z nami do końca życia :)
Marcin
20-01-2019
Bardzo dziękuję :)
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Ruda Śląska
Data dodania: 13-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Marcin to człowiek, który podchodzi do swojej pracy w 100% profesjonalnie. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to będzie najlepsza osiba, którą wykona zdjęcia podczas Naszego wesela. Oprócz zdjęć ślubnych zdecydowaliśmysię na wykonanie sesji narzeczeńskiej. To otrzymaliśmy przeszło Nasze oczekiwania. Wszyscy, którzy je oglądali zachwalali profesjonalizm fotografa. Podczas ślubu Nasz kontakt z Marcinem był rewelacyjny. Spełnił Nasze wszystkie oczekiwania. Materiał, który otrzymaliśmy po ślubie jest trwały i pięknie przygotowany. Fotograf brał pod uwagę wszystkie Nasze wskazówki i prośby. Wraz z mężem mamy wspaniałą pamiątkę do końca życia. Serdecznie polecamy i dziękujemy !;)
Marcin
13-01-2019
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :D
M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Ruda Śląska
Data dodania: 10-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Marcin to człowiek z niesamowitą pasja, sympatyczny, dokładny, twórczy z dużą dawką poczucia humoru, profesjonalny w tym co robi. W swoją pracę wkłada całe serce. Uchwycone na zdjęciach momenty pełne wzruszeń i radości pozwalają nam się przenieść na nowo do najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za jego pracę włożoną w nasze zdjęcia. Gorąco polecamy Marcina, dzięki niemu mamy najpiękniejszą pamiątkę która będzie towarzyszyć nam przez całe życie. Dziękujemy
Marcin
10-01-2019
Jak nie wkładać całego serca kiedy ma się takie pary :)
P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Sosnowiec
Data dodania: 05-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Widząc opinie poprzedników w 100% się z nimi zgadzam. Marcin mega sympatyczny gość, który zna się na swojej robocie, która z resztą wykonuje z wielką pasją :) Bezproblemowy, otwarty na propozycje no i nie ma co oszukiwać oryginalny :) do tego profesjonalny sprzęt i ogromne doświadczenie, sprawia że współpraca z nim to sama przyjemność :) a na końcu zawsze Was zaskoczy mega ujęciami którymi zachwycają się wszyscy :) dzięki Marcin za współpracę ! Polecam !
Marcin
05-01-2019
Dziękuję jeszcze raz za zaufanie.
E
Ewa i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Ornontowice
Data dodania: 28-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Marcin to genialny fotograf z własnym, unikatowym stylem. Przekonaliśmy się o tym już dwukrotnie - na weselu bliskich oraz na swojej uroczystości. Za pierwszym razem wywarł na nas ogromne wrażenie jego profesjonalizm, który widać na pierwszy rzut oka ; ) Nie żałujemy tego wyboru - po bliższym poznaniu okazało się, że Marcin to fotograf z niegasnącą pasją, z ogromnym doświadczeniem, świetnym okiem do wyłapywania niepowtarzalnych momentów. Jest bardzo komunikatywny i swobodnie czuliśmy się w jego towarzystwie. Cierpliwy i skromny artysta. Cała współpraca, wszystkie spotkania były bardzo pozytywne, aż w końcu nadeszło to ostatnie - z jednej strony upragnione ze względu na zobaczenie efektów pracy, a z drugiej strony żal było się rozstawać. Dziękujemy za cudowną pamiątkę, która ukazuje nam i wywołuje w nas wiele poruszających emocji. Życzymy abyś zachował swój kunszt i żeby każdy wracał po Twoje kolejne fotografie i galerie odzwierciedlające Twoje oryginalne postrzeganie świata. Polecamy bardzo serdecznie.
Marcin
28-12-2018
Dziękuję za tak dobrą opinię, jest mi niezmiernie miło.
Pokaż więcej opinii
Marcin

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Marcin Piersa FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Imię i nazwisko:Marcin Marcin Piersa
Adres:Ruda Slaskaul. Sławika 6c/9
41-705woj. śląskie
517-407...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-03-2018, liczba odwiedzin: 1837
Telefon
517-407...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie