Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 1
Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 2 Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 3 Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 4 Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Ślubna OK Wedding - profesjonalna organizacja ślubów i wesel id:30167

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Kompleksowa organizacja ślubów i wesel!

Jeżeli brakuje Wam czasu, mieszkacie za granicą, kompletnie nie wiecie od czego zacząć, aby Wasz wielki dzień stał się wyjątkowy i niezapomniany, wykruszył Wam się podwykonawca - skorzystanie z moich usług jest strzałem w dziesiątkę!

Śluby to moja pasja, chcemy aby były dla Was przeżyciem, które nigdy nie opuści Waszych serc! Aby przebiegły bezstresowo i bez problemów, a za to zgodnie z Waszą wizją i marzeniami

Słucham Was, podrzucamy inspiracje i organizuję to co wydaje się niemożliwe do zorganizowania! Ślub na plaży? Jaki problem? Ślub w małym Kościele w górach? Oczywiście! W pięknym ogrodzie, nieopodal pałacu! ZAŁATWIONE!

Organizuję śluby kościelne, konkordatowe i cywilne.

Moje usługi świadczę w województwach: dolnośląskim, opolskimłódzkim i śląskim, ale z marzeniami warto wykraczać poza wszelkie bariery i granice, dlatego chętnie pomogę parom, które są z innych okolic!

Skontaktuj się ze mną drogą mailową, a poznamy się bliżej.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , -, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1737

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie