Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1
Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 2 Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 3 Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 4 Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner id:47776

Kraków, małopolskie
E-firma videospotkanie

O nas

Przede wszystkim chcę pogratulować Wam rozpoczęcia tego wspaniałego okresu jakim jest narzeczeństwo.
Dla wielu ludzi dzień Ślubu, to najważniejszy dzień w życiu, a moim priorytetem jest, aby ten dzień był dla Was spełnieniem marzeń.

Dlaczego Agencja Ślubna Swan?
Łabędzie są pięknym symbolem miłości, ponieważ łączą się w pary na całe życie. Jest to odzwierciedlenie miłości, która powinna towarzyszyć każdej Młodej Parze przez całe życie.
Chcę towarzyszyć Wam w tym dniu pełnym euforii i niezapomnianych wrażeń, oraz kierując się Waszymi indywidualnymi potrzebami i upodobaniami, jak najlepiej przyczynić się do tego byście mogli wykorzystać ten dzień w stu procentach, jednocześnie nie przejmując się trudnościami w organizacji i przebiegu całego przedsięwzięcia.

Moja oferta to:
- kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
- koordynacja dnia ślubu i wesela.

Jeśli tylko macie jakieś pytania, chcielibyście poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się na czym polega moje zadanie, to serdecznie zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, herbacie :)
Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wszystkie Pary Młode tworzą swoją własną piękna historie. A mi właśnie zależy na tym, by tą wyjątkowość podkreślić w ich najważniejszym dniu.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Jeśli tylko macie jakieś pytania, chcielibyście poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się na czym polega moje zadanie, to serdecznie zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, herbacie :) Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim, Pary Młode, które są zapracowane i nie mają czasu by w pełni oddać się planowaniu wesela, oraz Pary które chciały by ich wspaniały dzień był na najwyższym poziomie.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnego kwoty, jestem tu dla Was, więc to jaki budżet ma Para Młoda, a korzystanie z moich usług nie są w żaden sposób ze sobą powiązane.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię współpracę z klientami. Uwielbiam ludzi i niezwykła przyjemność sprawia mi to, ze mogę przyczynić się do uśmiechu na twarzy Pary Młodej i Gości tego dnia.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowaną Wedding Planerką, mam ukończony kurs w DecorAmor ACADEMY

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście, wesela plenerowe mają swój niepowtarzalny klimat - ale zawsze warto mieć plan B!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Kwestia indywidualna, mogę zacząć współpracować z Parą Młodą dwa lata przed ich datą, albo nawet miesiąc przed. To wszystko zależy od tego, w czym mogłabym pomóc.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, moja oferta to również tylko częsciowa organizacja bądź samo koordynowanie Dnia Ślubu i dopilnowanie wszystkich podwykonawców zatrudnionych już przez Parę Młodą

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim można w pełni korzystać z tego Najważniejszego Dnia, bo przecież jest tylko RAZ W ŻYCIU więc warto wykorzystać go na 100%. Zatrudniając Wedding Plannera oszczędzamy sobie stresu związanego z całym tym przedsięwzięciem.

Opinie (1)

Agencja Ślubna SWAN - Wedding Planner id:47776
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2020
Wieliczka
Data dodania: 18-06-2021

Polecam z całego serca! Ania pomogła mi i mężowi zorganizować ślub i wesele. Dzięki jej pomocy nie zapomnieliśmy o żadnej kwestii, wszystko przebiegało miło i sprawnie bez niepotrzebnego stresu. W dniu ślubu Ania koordynowała całą imprezę, dzięki czemu razem z mężem mogliśmy się zająć sobą i gośćmi, a nie martwić się o kwestie organizacyjne. Na plus świetny kontakt (nawet o nieoczywistych porach, kiedy pojawiały się dręczące pytania 😉) oraz bardzo przyjazne i wesołe nastawienie. Naprawdę bardzo polecam 😊

Anna
18-06-2021

Dziękuje bardzo za opinie ❤️ To przyjemność z mojej strony, ze mogłam z wami współpracować ☺️

liczba odwiedzin: 1769

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie