Zobacz zdjęcia (15)
Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 1
Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 2 Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 3 Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 4 Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 5
Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu!, Cieszyn - zdjęcie 6
1 / 15

Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu! id:49975

od 1300 do 3000 zł / pokaz
Cieszyn, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-284...

O nas

POKAZY ŚWIATŁA to idealna alternatywa do pokazów ognia, szczególnie gdy boicie się o pogodę lub sala nie wyraża zgody na ogień w obiekcie.
Nowoczesne stroje, wysokiej jakości sprzęty LED, piękna muzyka i wyświetlanie obrazów w ruchu - to wszystko składa się na nasze pokazy światła!

Do wyboru kilka opcji:

1. LIGHT SHOW - Skrzydła isis, pixel poi, kolorowe wachlarze, dym i światło to nowoczesne podejście do tańca, gdzie całość nasuwa skojarzenia z filmami sci-fi. Do tego PIXEL POI - możemy wyświetlić w ruchu datę, imiona Pary Młodej, logotyp Twojej firmy, co tylko chcesz! Idealny pokaz do pomieszczeń.

2. LASER SHOW - Lasery rodem z filmów takich jak "Mission Impossible" czy przygód Jamesa Bonda. Muzyka filmowa będzie przygrywać w tle. Specjalne widowisko, które możemy połączyć z pokazem LIGHT SHOW w coś wyjątkowego! LASER SHOW wykonujemy
tylko w pomieszczeniu oraz przy odpowiednim zadymieniu sali

3. AERIAL LIGHT SHOW - Pokaz akrobacji na kole (AERIAL HOOP) w towarzystwie światła! Niesamowite, skomplikowane
i zapierające dech w piersiach figury artystki, która zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Pole Sport w 2019 oraz w kategorii Profesjonalistki Duety 2021! W połączeniu z LIGHT albo LASER SHOW będzie to niezapomniane widowisko na każdą imprezę. Wymagana wysokość sali przy AERIAL LIGHT SHOW to minimum 3 metry.

Zajmujemy się oprawą artystyczną od początku do końca! Na rynku jesteśmy od 2011 roku. Jeśli wolicie pokazy tańca z ogniem to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogniową.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu! - film 1 Pokaz światła i akrobacje na Twoim weselu! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Inferis Teatr Ognia

Oferta

od 1300 do 3000zł/ pokaz

Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie do potrzeb klienta.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy ustalone programy, jednak zawsze staramy się dobrać styl pokazów do tego czego oczekuje Para Młoda. Czy to wesele w stylu glamour czy boho - razem możemy stworzyć niezapomniane widowisko. Korzystamy z profesjonalnych sprzętów, a nasze pokazy są przemyślane i dopasowane do muzyki.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Rzetelność, kreatywność, elastyczność. Łatwo nawiązujemy kontakt z klientem i staramy się zawsze dopasować do jego wizji.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Występowaliśmy na ślubach góralskich, średniowiecznych i w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Mamy idealnie dopasowane programy właśnie pod takie wesela!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasze występy wykonujemy w składzie od dwóch osób do pięciu.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najpierw przeprowadzamy rozmowę z Parą Młodą, zadając pytania o ulubioną muzykę, filmy, czy styl. Prezentujemy swoje programy przesyłając muzykę, zdjęcia strojów i dokładnie opowiadamy co w danym pokazie się znajduje. Jeśli to nadal nie jest to czego Para Młoda szuka, wtedy robimy burzę mózgów i razem wymyślamy najlepszą opcję!

Opinie Inferis Teatr Ognia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Inferis Teatr Ognia

Nazwa firmy: Inferis Teatr Ognia
Imię: Marta 
Adres: Cieszyn, , 43-400, woj. śląskie
500-284...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1284
Zadzwoń
500-284...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie