Zobacz zdjęcia (5)
Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska, Warszawa - zdjęcie 1
Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska, Warszawa - zdjęcie 2 Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska, Warszawa - zdjęcie 3 Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska, Warszawa - zdjęcie 4 Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Anioły na Szczudłach - Szczudlarze Polska id:13463

Warszawa, mazowieckie

O nas

Witaj!

Trafiłeś na to ogłoszenie w poszukiwaniu pomysłu na najlepszą oprawę Twojego wesela?

Świetnie się składa! O tym właśnie chciałbym Ci opowiedzieć.

Organizacja wesela składa się z wielu czynników, jednym z najważniejszych jest zaplanowanie atrakcji dla gości, które nie tylko ubarwią ten wyjątkowy dzień a jednocześnie sprawią, że pozostanie on w pamięci wszystkich obecnych. Z naszą pomocą osiągnięcie tego będzie dziecinnie proste.

Zacznijmy od początku. Dlaczego ślubne dekoracje mają ograniczyć się do wiązanek przy kościelnych ławach i bukietów wokół ołtarza? Czy po ceremonii zaślubin zdarzyło Ci się stać w kolejce do składania życzeń i przez godzinę podziwiać czubki własnych butów?

Właśnie! Czy nie lepiej byłoby zadbać o samopoczucie gości jeszcze przed dotarciem do sali weselnej?

Co w takim razie powiesz na atrakcję w postaci odzianych w przepiękne, anielskie kreacje szczudlarzy, majestatycznie przechadzających się wśród oczekujących? Wyobraź sobie, że powitają oni parę młodą wychodzącą z kościoła sypiąc pod ich nogi płatki róż lub puszczając ogromne, tęczowe bańki mydlane o średnicy nawet do trzech metrów! Jeżeli zechcesz, zabiorą ze sobą kosze, z których rozdawać będą przepięknie opakowane cukierki sygnowane datą ślubu lub imionami nowożeńców. Co oczywiste, nasze anioły nie są nieme, z radością zachęcą gości do wspólnych zdjęć! Zapewniam, że wszystkie dzieci wręcz oszaleją na ich punkcie!

Czy w takiej sytuacji wyobrażasz sobie aby oczekiwanie w kolejce było monotonnym przeżyciem? Nigdy więcej!

Co jednak dalej? Jak utrzymać zainteresowanie gości w czasie wesela? Jak możesz zapewnić sobie niezwykłe przeżycie tego specjalnego wieczoru?
Zapraszam Cię do obejrzenia reszty naszej oferty.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 4987

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie