ARTYSTA KULINARNY - NA ZAMÓWIENIE DO DOMU id:13296

Oferta
Dodaj do plannera

- To pierwsza usługa w mieście skierowana do osób ceniących sobie wygodę, prestiż oraz luksus kulinarny.
Kucharze - artyści kulinarni - przygotowują przyjęcia, uroczyste kolacje, imprezy domowe, wieczory panieńskie, romantyczne kolacje, gotowanie z dziećmi i rodzicami oraz warsztaty kulinarne, czyli zajęcia indywidualne lub grupowe.
Ta wyjątkowa i innowacyjna usługa jest dla ludzi szukających alternatywy dla cateringu i jedzenia w restauracji.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • pokaz gotowania

Cennik

Orientacyjna cena: 199 PLN / godz.

Organizujesz przyjęcie rodzinne, spotkanie dla kilku przyjaciół, kolację dla dwojga. Nie masz czasu na samodzielne przygotowanie dań. Czy po prostu chcesz zabłysnąć profesjonalnie przygotowanym zdrowym i pysznym jedzeniem wprost z Twojej kuchni ???

Jakość gotowych posiłków kupowanych w restauracjach, sklepach, firmach cateringowych pozostawia wiele do życzenia. Dlatego oferujemy usługę KUCHARZ W DOMU. To doskonała i zdrowa alternatywa cateringu i pewność, że posiłki oraz ich serwis będą najwyższej jakości. Zaskocz siebie i swoich gości !!!
Jak to działa? Na początku ustalamy menu lub rodzaj kuchni (np. śródziemnomorska, amerykańska, azjatycka, zachodnioeuropejska, dietetyczna, jak również tradycyjne dania polskie).

Następnie wraz z kucharzem oceniamy możliwości Twojej kuchni i przygotowujemy listę produktów. Produkty dobierane są odpowiednio do ilości dań ustalonych wcześniej jak również liczby osób biorących udział w przyjęciu. Produkty kupowane są przez kucharza, kucharza z Klientem lub samodzielnie przez Klienta. Finalnie na przyjęciu kucharz przygotowuje świeże posiłki, a Ty zyskujesz czas dla siebie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ARTYSTA KULINARNY - NA ZAMÓWIENIE DO DOMU
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 03-10-2014
Liczba odwiedzin: 480

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Polecamy

Nowe ogłoszenia