Atelier Juda & Pietkiewicz id:34917

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Atelier Juda & Pietkiewicz

Ostatnio widziany 05-04-2018
Umów spotkanie
507-174...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 03-04-2018
Liczba odwiedzin: 56

Oferta

Nasza pracownia istnieje od 15 lat. Naszym głównym celem jest stworzenie w naszej pracowni unikalnego miejsca, w którym klientki poszukujące indywidualnego podejścia, otrzymają fachową pomoc w wybraniu odpowiedniej kreacji. W naszych projektach stawiamy na wydobycie naturalnego piękna i osobowości panny młodej, idealnie dopasowujemy fason do proporcji sylwetki, a styl do urody i upodobań. Zapewniamy też pomoc w doborze dodatków i całej stylizacji ślubnej, a wszystko w sympatycznej i intymnej atmosferze, z dala od zgiełku i masowego podejścia typowych salonów ślubnych.

Do dyspozycji klientek przygotowujemy coroczne kolekcje. Można wybrać model z kolekcji gotowej lub zamówić jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową, lekką suknię ślubną tylko dla siebie. Gotowe wzory są dostępne do przymierzenia w naszej pracowni. Każdy z nich jest wykonywany na miarę. Wprowadzamy również ewentualne modyfikacje do projektu, zgodnie z życzeniem klientki. Proponujemy kompletną stylizację: od projektu sukni po dobór dodatków i najbardziej odpowiedniej fryzury tak, aby wszystkie elementy tworzyły spójny wizerunek panny młodej.

WSPÓŁPRACA
Najkrótszy czas wykonania kreacji wynosi od 3 do 4 tygodni. W przypadku najbardziej popularnych miesięcy letnich terminy mogą wydłużyć się nawet do 6-7 miesięcy. Krótsze terminy realizujemy w miarę naszych możliwości czasowych.

Nasza pracownia nie przyjmuje zamówień na kopiowanie sukien ze zdjęć. Przyniesione przez klientkę zdjęcia traktujemy tylko jak inspirację do stworzenia indywidualnego projektu.

W sprzedaży:

  • Rozmiarówka: 38-40 w salonie
  • Suknie ślubne w salonie: około 50

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.