Oferta | Opinie 0

Autorska Fotografia Ślubna id:5803

Kontakt

Napisz wiadomość
Gliwice, śląskie
Data dodania: 11-04-2011
Liczba odwiedzin: 1299

Oferta

Niepowtarzalnie, klimatycznie, autorsko, profesjonalnie

Myślę, że oferta trudna do pobicia. Cena ? Na pewno warto zapytać! Szczegółową ofertę przekażę mailem. Ogolnie 1000 do 2000 zł- wszystkie obrobione zdjęcia na DVD (kilkaset lub dużo więcej, pełna rozdzielczość, bez zabezpieczeń) , odbitki w ilości kilkudziesięciu sztuk, fotoksiążka w super cenie. Mam nadzieję, że oferta spodoba się na równi z moimi zdjęciami.

Specjalizuje się w fotografii ślubnej. Najbardziej lubię zdjęcia z... zresztą sami zobaczcie -więcej zdjęc na mojej stronie internetowej. Pracuje mobilnie głownie na terenie woj. śląskiego.

Trafiliście po dobry adres. W ramach sesji plenerowych macie szansę wykorzystać swoje pomysły. Możecie też polegać na mnie, zawsze podpowiem coś interesującego. Przed moimi klientami jest jeszcze wiele niezrealizowanych projektów i klimatów.

Staram się uwypuklić piękno, utrwalić najważniejsze chwile. Staram się, aby fotografia ślubna, którą wykonuję budziły uczucia, które są spotęgowane jeśli to właśnie Wy i Wasi bliscy jesteście na zdjęciach. Na zdjęciach ślubnych, zwłaszcza tych w studio lub w plenerze, próbuję odzwierciedlić temperament każdej pary. W sposób szczególny próbuję również zaakcentować piękno Panny Młodej.

Głównie fotografia ślubna, ale również reportaże dla firm.

Sesje wyjazdowe i studio.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Autorska Fotografia Ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Gliwice

Nowe ogłoszenia