Zobacz zdjęcia (5)
Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów, Warszawa - zdjęcie 1
Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów, Warszawa - zdjęcie 2 Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów, Warszawa - zdjęcie 3 Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów, Warszawa - zdjęcie 4 Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów id:49658

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
665-701...
888-594...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po francusku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Ktoś mógłby rzec, że geneza Awangardowych to dzieło przypadku. My w takowe nie wierzymy, to po prostu musiało się stać. Każdy z nas pochodzi z innego miejsca na mapie Polski, ale poznaliśmy się we Wrocławiu. Wówczas nic nie wskazywało, że nasze drogi się połączą.
Zaczęło się od wspólnych wideorozmów, wymiany doświadczeń, wzajemnego wsparcia i kibicowania w podnoszeniu poziomu naszych usług. Tutaj nie chodziło o żaden biznes, po prostu czuliśmy, że nadajemy na tych samych falach. W głowie jednego z nas zaczął wtedy kiełkować pomysł, jak wykorzystać ten potencjał. Kolejni dzielili się doświadczeniem, a do czwartego zadzwonił… Facebook. Tak – właśnie Facebook – choć co prawda nie był to sam Mark Zuckerberg, a jego przedstawiciel, który zadał jedno, ale to kluczowe pytanie: jak twoje usługi mogą zmienić rynek weselny?
To było pytanie, które skłoniło nas wszystkich do głębszych przemyśleń. Już wiedzieliśmy, że naszym wspólnym celem jest zmiana oblicza polskiego weselnictwa.
Pragniemy, by Wasze uroczystości były okraszone dobrą muzyką, a DJ i konferansjer w jednym – oprócz dobrej prezencji – umiał porwać gości do zabawy. Ważne jest dla nas, aby wszystkie punkty scenariusza były zrealizowane z klasą, uśmiechem i wrodzonym wdziękiem Połączyły nas więc jednakowe cele, pasja i bezkompromisowe podejście do jakości. I nie chodzi nam wyłącznie o jakość świadczonych usług, bo stajemy na głowie, by zapewnić Wam najnowocześniejsze i niezawodne rozwiązania, ale przede wszystkim zależy nam na jakości Waszego wesela.
Naszych Par Młodych nie traktujemy bowiem jak klientów w supermarkecie, a naszej pracy jako usługi. Każde wesele to przygoda i nowe wyzwanie, o którym można by napisać książkę. Jak to możliwe? Każda Para jest inna, towarzyszą Wam różne emocje, a my pomagamy je w odpowiednim momencie wyzwolić, uzupełnić dobrą muzyką, smakiem, radością, uśmiechem i wzruszeniem, bo przeżywamy to razem z Wami. Kochamy ludzi i to co robimy. Zdajemy sobie również sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa i jak ten dzień jest dla Was ważny. Naszym marzeniem jest, by nad ranem, gdy już opadnie kurz hucznego wesela, wszyscy jednogłośnie powiedzieli: Wow, na takim weselu jeszcze nie byłem! Gotowi na awangardową przygodę?
Kolektyw stanowi pięciu wspaniałych ludzi oraz świetnych profesjonalistów którzy postanowili połączyć siły
To Radek, Łukasz, Kamil drugi Łukasz oraz Mateusz.

Do usłyszenia :)

Opinie (1)

Awangardowi - kolektyw alternatywnych DJ-ów i konferansjerów id:49658
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dawid i Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Warszawa
Data dodania: 25-10-2021

Jedno proste Dziękujemy :)
Już od pierwszego "spotkania" online poczuliśmy, że współpraca z Mateuszem będzie przyjemnością - nawiązaliśmy świetny kontakt :)
Profesjonalizm w każdym calu, pierwsze ustalenia, dyspozycyjność, po spotkanie i działanie w dniu ślubu.
Mateusz z bratem rozpoczęli nasze wesele z klasą w eleganckich smokingach. Znali przebieg przyjęcia, byli bardzo elastyczni i umieli odnaleźć się w każdej sytuacji. Pomagali nam do samego rana czuć, że to wesele jest nasze za co serdecznie im dziękujemy ❤️
Polecamy z całego serca!

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-454, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 18:00 Wt: 09:00 - 18:00 Śr: 09:00 - 18:00 Cz: 09:00 - 18:00 Pt: 09:00 - 18:00 Sb: 09:00 - 18:00 Nd: 09:00 - 18:00
665-701...
888-594...
liczba odwiedzin: 1845
Zadzwoń
665-701...
888-594...
Napisz

Popularne miasta w okolicy