Zobacz zdjęcia (8)
BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 1
BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 2 BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 3 BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 4 BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 5
BART&BART; - Wesele Na Luzie, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 8

BART&BART; - Wesele Na Luzie id:47954

od 2500 do 3500 zł / wesele
Gdańsk, pomorskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
506-723...
883-182...

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon

Hej!
Jesteśmy dwójką dobrych przyjaciół, którzy znają się na wylot, przewidujemy nasze życiowe ruchy a w szczególności te za konsoletą.
Wieloletnie doświadczenie klubowe pozwoliło nam na znalezienie wspólnego mianownika, który potrafi zadowolić najbardziej wymagające muzycznie i taneczne gusta. To zaowocowało współpracą z hotelami, dużymi firmami i podmiotami gastronomicznymi, osobami prywatnymi dla których jesteśmy odpowiedzialni za obsługę muzyczno - eventową danego miejsca, wydarzenia. Nasze wesela charakteryzują się niespotykanym luzem podszytym profesjonalizmem i dobrym smakiem. Nie jednokrotnie zmagaliśmy się z wesołym wujkiem Józkiem, który prowadził nas po niesamowitym świecie swojej muzycznej młodości;)
Pierwszy z nas czyli DJ BALTAZAR to nietuzinkowy dj, wodzirej, który żywiołowo poprowadzi Wasz wieczór i doskonale odnajduje się w zabawach z pod znaku oczepin i innych atrakcji z cyklu zapełniaczy czasu. Drugi z Bartków to PIOS z ekipy Northsiders, szalony dj, rezydent trójmiejskich klubów, poruszający się płynnie w szalonych latach 80/90/00 nie bojący się polskich klasyków i nowych brzmień ze szczytów list. Nasze połączenie stanowi doskonały materiał imprezowy który wypuszcza kolejne działa do białego rana:) Jako firma eventowa posiadamy odpowiedni profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, niezbędny do poprowadzenia imprezy. Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do współpracy i wspólnej zabawy Bart&Bart;!:)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:
BART&BART; - Wesele Na Luzie - film 1 BART&BART; - Wesele Na Luzie - film 1

Oferta

Wesele

od 2500 do 3500 zł / wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej ponad 10 lat - obsługując różne eventy w woj. pomorskim i okolicach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Gramy zgodnie z ustaleniami klienta, każde wesele kończy się o różnych porach ale przeważnie godz 4.00 / 5.00 to już max. zakres naszej usługi.

Skład, w którym występujemy.

Zawsze we 2:) Bartek: DJ PIOS ///// Bartek: DJ Baltazar - konferansjer

Opinie (2)

Dodaj opinię
BART&BART; - Wesele Na Luzie id:47954
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Gdańsk
Data dodania: 30-11-2020

Najlepsze wesele na jakim się bawiłam, czyli moje własne! Bartek i Bartek pełen profesjonalizm jeśli chodzi o zaplanowanie wydarzenia, w taki sposób aby każdy się bawił. Niewymuszeni, naturalni i przede wszystkim kochający swoją pracę. Polecam każdemu - dużo zabawy, dobrej muzyki i poczucia zorganizowania z dopięciem wszystkich szczegółów. Polecam każdemu, szczególnie tym którzy planują nietuzinkowe wesele i chcą sobie odpuścić „białego misia” ;)

A
Ania i Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-11-2019
Sopot
Data dodania: 26-11-2020

Szukaliśmy odpowiedniego DJ'a bardzo długo... Chcieliśmy wesela na luzie bez zbędnych zabaw i bez discopolo. Po wielu meczących i irytujących spotkaniach, spotkaliśmy "Bartków". Ustalenia i dogadywanie szczegółów trwały chwilę, odrazu było widać wielkie doświadczenie i zrozumienie o co nam chodziło ... Wesele dzięki temu duetowi wyszło idealnie, zabawa trwała do rana! Gorącą polecam!

Kontakt

Nazwa firmy: ART4YOU
NIP: 5842587557
Imię i nazwisko: Bartosz Olejnik
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
506-723...
883-182...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 233
Telefon
506-723...
883-182...
Wiadomość