Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Wrocław, dolnośląskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 36-46
  • suknie ślubne w salonie: ok 200 sztuk

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

O nas

Bellissima to nowoczesny salon, który istnieje na mapie Wrocławia od 2003 roku.

Pasjonujemy się modą ślubną, obserwujemy jak ewaluuje wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi. Jedno pozostaje niezmienne – w dniu ślubu chcesz wyglądać olśniewająco! Wiemy o tym i nasze starania koncentrują się na osiągnięciu tego efektu poprzez stworzenie odpowiedniej stylizacji . W swojej ofercie posiadamy suknie ślubne różnych marek, zagranicznych i polskich. To pozwala nam dokonać właściwego, obiektywnego wyboru spośród różnorodnych styli. Każda marka ślubna ma swoją niepowtarzalną aurę – jeśli jest ich więcej w salonie – możesz wybrać tę, która odpowiada najbardziej Twojemu charakterowi i przekonaniu. U nas możesz wybierać spośród Annais, by Ola La, Mori Lee, Madeline Gardner New York, Gala i Ambrosia.

Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w w proces wyboru Najważniejszej Sukni Twojego życia, o której będziesz opowiadać następnym pokoleniom i która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.

Jesteśmy dla Ciebie!

Na progu naszego salonu przysiadła Krasnalka Anka – krawcowa i wieloletnia mieszkanka ulicy Sokolniczej. Stanowi ona symbol tradycji ślubnej tejże ulicy, gdzie szyje się suknie ślubne od niemal 60 lat. Czujemy, że Anka zatrzymała się przy naszym wejściu, bo staramy się godnie kontynuować tradycje krawieckie ulicy Sokolniczej, jako miejsca, do którego okoliczne Panny Młode wybierają się od lat po zakup sukni ślubnej. Anka jest bardzo pracowita, przy tym ciepła i przyjazna. Ma mnóstwo zleceń, dlatego pracuje dzień i noc, by zdążyć z uszyciem sukni ślubnej na czas. Zadarty nos, pucułowate policzki, długi warkocz i nieodłączna stara Singerka – po tym właśnie poznacie naszą wrocławską mistrzynię igły i nitki.

liczba odwiedzin: 4934

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy