Bellissima Salon Sukien Ślubnych id:35260

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Ostatnio widziany 02-07-2018
Umów spotkanie
501-029...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-04-2018
Liczba odwiedzin: 326

Oferta Salon sukien ślubnych Wrocław

Bellissima to nowoczesny salon, który istnieje na mapie Wrocławia od 2003 roku.

Pasjonujemy się modą ślubną, obserwujemy jak ewaluuje wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi. Jedno pozostaje niezmienne – w dniu ślubu chcesz wyglądać olśniewająco! Wiemy o tym i nasze starania koncentrują się na osiągnięciu tego efektu poprzez stworzenie odpowiedniej stylizacji . W swojej ofercie posiadamy suknie ślubne różnych marek, zagranicznych i polskich. To pozwala nam dokonać właściwego, obiektywnego wyboru spośród różnorodnych styli. Każda marka ślubna ma swoją niepowtarzalną aurę – jeśli jest ich więcej w salonie – możesz wybrać tę, która odpowiada najbardziej Twojemu charakterowi i przekonaniu. U nas możesz wybierać spośród Annais, by Ola La, Mori Lee, Madeline Gardner New York, Gala i Ambrosia.

Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w w proces wyboru Najważniejszej Sukni Twojego życia, o której będziesz opowiadać następnym pokoleniom i która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.

Jesteśmy dla Ciebie!

Na progu naszego salonu przysiadła Krasnalka Anka – krawcowa i wieloletnia mieszkanka ulicy Sokolniczej. Stanowi ona symbol tradycji ślubnej tejże ulicy, gdzie szyje się suknie ślubne od niemal 60 lat. Czujemy, że Anka zatrzymała się przy naszym wejściu, bo staramy się godnie kontynuować tradycje krawieckie ulicy Sokolniczej, jako miejsca, do którego okoliczne Panny Młode wybierają się od lat po zakup sukni ślubnej. Anka jest bardzo pracowita, przy tym ciepła i przyjazna. Ma mnóstwo zleceń, dlatego pracuje dzień i noc, by zdążyć z uszyciem sukni ślubnej na czas. Zadarty nos, pucułowate policzki, długi warkocz i nieodłączna stara Singerka – po tym właśnie poznacie naszą wrocławską mistrzynię igły i nitki.

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: 36-38
 • Suknie ślubne w salonie: ok 50 sztuk

Usługi:

 • usługi krawieckie

Opinie o Bellissima Salon Sukien Ślubnych Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Bellissima Salon Sukien Ślubnych
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:53-676
Adres:Sokolnicza 7/17

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.