Brzeziński fotografia id:18693

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 142

Oferta

Nazywam się Piotr Brzeziński, fotografią ślubną oraz okolicznościową zajmuję się od 2 lat.

Pomysł na fotografa ślubnego zrodził się w momencie, kiedy zakupiłem swój pierwszy aparat. Natomiast dzień, w którym wykonałem swój pierwszy reportaż śluby, utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to zajęcie, które daje mi niesamowicie dużo satysfakcji i radości.

Moment, w którym oddaje zdjęcia Młodej Parze, jest dla mnie wyjątkowy. Widząc niesamowity zachwyt i zadowolenie z mojej pracy dostaję dodatkową motywację do tego czym się zajmuje, jednocześnie moment ten za każdym razem wyzwala we mnie pewną myśl, że wspomnienia, które podarowałem będą towarzyszyć im do końca ich dni, natomiast ja to wszystko udokumentowałem, cząstka mojej pracy zostanie z nimi na zawsze.

Czym fotografuje?
Fotografuję profesjonalną lustrzanką cyfrową Canon 6d, która świetnie radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych oraz zestaw profesjonalnych obiektywów Canon EF 35mm f/1.4L USM Lens oraz Canon EF 85mm f/1.2L II USM Lens, dzięki którym zdjęcia nabierają bajecznej plastyki. posiadam również własne przenośne atelier. Dodatkowo cały wymieniony zestaw uzupełnia profesjonalny sprzęt do obróbki zdjęć, dzięki czemu macie pewność, że kolory będą naturalne.
Jednocześnie biegle posługuje się programami do obróbki zdjęć (min. Adobe Photoshop i Lightroom).

Jakie jest moje doświadczenie?
Od kilku lat systematycznie wykonuję reportaże ślubne, zdjęcia okolicznościowe oraz zdjęcia dzieci. Dokładnie wiem jak mam się zachować by uchwycić nawet te najmniej przewidywalne chwile. Profesjonalnie podchodzę do każdego reportażu, poznając Was jestem w stanie spełnić Wasze oczekiwania.
Mam ukończony kurs liturgiczny, co pozwala mi na swobodne fotografowanie podczas uroczystości kościelnych.

Dlaczego to właśnie ja?
To pytanie należy wyłącznie do Was :)

Specjalizacja:

  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Dane kontaktowe

Brzeziński fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:01-876

Nowe ogłoszenia