Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

Deejay Kapi id:17661

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 14-12-2015
Liczba odwiedzin: 1042

Oferta

DJ & ANIMATOR
muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, połączona z konferansjerką oraz konkursy prowadzone przez animatora. Dj Kapi - idealny kompromis między ceną a jakością. Setki przeprowadzonych imprez i lata doświadczenia zza konsolety.

DJ & WOKALISTKA & ANIMATOR
oryginalne i nowoczesne połączenie. Muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, konferansjerka i prowadzenie zabaw przez animatora połączone z wykonywaniem piosenek na żywo przez wokalistkę do aranżacji granych przez Dj-a.

NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, EFEKTY
profesjonalne nagłośnienie uznanych producentów takich jak: Yamaha, QSC. Oświetlenie w technologii LED, systematycznie modyfikowane i uzupełniane. Całość montowana na dedykowanych statywach lub rampach. Dodatkowe efekty w postaci wytwornic mgły, wytwornic baniek mydlanych, projektorów laserowych, wyrzutni konfetti, fluo sticks dodadzą wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.

Opinie

Ocena dla: Deejay Kapi id:17661
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna i Cezary
Joanna i Cezary
(5)
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Hotel Olimp, Wejherowo
DJ Kapi!
Dziękujemy za tak wspaniale poprowadzone Wesele!
Pan Młody:
Jestem Marynarzem, przez moje kontrakty zorganizowanie całego Ślubu i Wesela było utrudnione. Od samego Początku DJ Kapi zapewniał nas, że nie mamy się czym przejmować i nas uspokajał. Ludzie Bawili się świetnie i wszyscy pytali gdzie go znaleźliśmy. Jak wiadomo w Trójmieście można znaleźć wielu którzy podjęli by się poprowadzenia Wesela ale mogę zapewnić, że nikt lepiej by tej imprezy nie poprowadził. Z resztą jak jeszcze ktoś się zastanawia lub ma wątpliwości to zadzwońcie do Kacpra i posłuchajcie jego głosu a pomyślicie, że dodzwoniliście się do Radia ;)
Jeszcze raz dzięki!
DAMIAN
DAMIAN
(5)
Dodano: 26-06-2017
Data imprezy: 02-06-2017
Miejscowość: Morzyczyn
Zdecydowanie polecam. Pełna współpraca, elastyczność, autentyczna radość z wykonywanego zawodu zaraża wszystkich wokół. Wesele poprowadzone bezbłędnie, pomoc w każdym aspekcie imprezy oraz jakość płynąca ze sprzętu spowodowały, że ludzie bawili się do 7 rano :) Na złote gody będę po Was dzwonił :)))
Natalia Kępińska
Natalia Kępińska
(5)
Dodano: 19-12-2015
Data imprezy: 19-09-2015
Jesteśmy bardzo zadowoleni - zdecydowanie polecam współpracę z młodymi ludźmi, którym po prostu się chce - widać to zarówno podczas współpracy, jak i podczas prowadzenia uroczystości. Ogromny plus za kreatywne zabawy weselne - goście zachwyceni. Wysoka kultura osobista , inteligentny humor - klasa. Polecamy!!!

Dane kontaktowe

Deejay Kapi
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:71-073

Nowe ogłoszenia