Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Dekoracje świetlne - Light Me id:22169

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 19-07-2016
Liczba odwiedzin: 526

Oferta

LITERY Z ŻARÓWKAMI

Posiadamy na chwilę obecną napisy w różnych konfiguracjach. Litery są ręcznie robione,wykonujemy je z drewna i finalnie wychodzą w kolorze białym, co stanowi uniwersalne rozwiązanie na większość sal oraz plenerów. Wielkość liter zaczyna się na 70cm, a kończy na 140cm! Wszystkie posiadają instalację z żarówkami, które idealnie wypełniają ciepłym światłem wnętrza.

GIRLANDY Z ŻARÓWKAMI

Girlandy żarówkowe to zupełna nowość na polskim rynku. Podążając za najnowszymi trendami, kompletujemy kolejne metry pięknych girland. Są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego mogą mieć zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz. Dają ciepłe światło, nie nagrzewają się i mają nieskończone konfiguracje. Sprawdzą się podczas plenerowych wesel w ogrodach, a także na salach.

DEKORACYJNE LEDY

Oświetlenie ledowe to usługa, która potrafi kompletnie odmienić wystrój Waszej sali. Oczywiście, tylko na lepsze! Belki ledowe oraz pary potrafią oświetlić wnętrze na wybrany przez Was kolor, a wszystko odbywa się za pomocą jednego kontrolera, sterowanego przez obsługę. Możemy podświetlić ściany, stoły, czy sufity. Sprostamy nawet najciemniejszym o najbardziej wymagającym wnętrzom

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dekoracje świetlne - Light Me
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia