DJ Grzegorz Mańka / Grupa Bang Events id:33172

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 11-01-2018
Liczba odwiedzin: 123

Oferta Dj na wesele Ruda Śląska

Oferuję państwu usługi jako DJ/wodzirej na wesela. Posiadam bogate doświadczenie zarówno w imprezach weselnych, okolicznościowych jak również eventach firmowych czy klubowych!
Oferuję się zarówno w formule "solo" jak również w duecie z dodatkowym dj/wodzirejem - wtedy mamy większe pole do popisu jeśli chodzi o animację gości oraz interakcję.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność pod względem przebiegu imprezy jak również zabaw również tych tanecznych. Co ważne zabawy które prowadzę są "ze smakiem" i na pewno nie urażą żadnego z gości na weselu. Poza tym bardzo dbam o prezencję nie tylko mojej osoby ale również stanowiska pracy, nie znoszę żadnych zwisających niedbale kabli itd.

Regularnie realizuje również zlecenia dla takich klientów jak Courtyard by Mariott, Adria, Hotele Diament we współpracy z event360

Możliwe usługi dodatkowe:
- Napis Love
- Dekoracja całej sali światłem
- Projektor + ekran

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie o DJ Grzegorz Mańka / Grupa Bang Events Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.