DJ Grzegorz Mańka / Grupa Bang Events id:33172

Ruda Śląska, śląskie

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Oferuję państwu usługi jako DJ/wodzirej na wesela. Posiadam bogate doświadczenie zarówno w imprezach weselnych, okolicznościowych jak również eventach firmowych czy klubowych!
Oferuję się zarówno w formule "solo" jak również w duecie z dodatkowym dj/wodzirejem - wtedy mamy większe pole do popisu jeśli chodzi o animację gości oraz interakcję.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność pod względem przebiegu imprezy jak również zabaw również tych tanecznych. Co ważne zabawy które prowadzę są "ze smakiem" i na pewno nie urażą żadnego z gości na weselu. Poza tym bardzo dbam o prezencję nie tylko mojej osoby ale również stanowiska pracy, nie znoszę żadnych zwisających niedbale kabli itd.

Regularnie realizuje również zlecenia dla takich klientów jak Courtyard by Mariott, Adria, Hotele Diament we współpracy z event360

Możliwe usługi dodatkowe:
- Napis Love
- Dekoracja całej sali światłem
- Projektor + ekran

Opinie (1)

DJ Grzegorz Mańka / Grupa Bang Events id:33172
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Katowice
Data dodania: 01-07-2019

Polecamy! Gry, zabawy i muzyka była dobrze dobrana - pod gości weselnych. Wszyscy dobrze się bawili. Zabawy dla dzieci były bardzo trafione!Wszystko zgodnie z ustaleniami.