dj i wodzirej na wesele firma MEDIABOX id:20985

Oferta
Dodaj do plannera

DJ i wodzirej Grzegorz Świstuń na udane Twoje wesele.
Jeżeli szukacie profesjonalnego DJ i wodzireja na wesele tradycyjne lub nowoczesne, który zagra i sprawi, że wszyscy goście będę w pełni zadowoleni z oprawy muzycznej i zabaw, nie mogliście lepiej trafić.

- Bogaty repertuar muzyczny
- Profesjonalne prowadzenie imprezy (wiele atrakcji)
- Wysoki poziom artystyczny
- Rewelacyjna zabawa przy zróżnicowanej muzyce
- Wiele lat doświadczenia
- Zawsze doskonały humor
- Zabawy i konkursy i animacje przy muzyce
- Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
- Elastyczność i uniwersalność

Zapraszam na moją stronę, gdzie można zapoznać się z pełną ofertę ( w googlach wystarczy wpisać grzegorz świstuń)

Jako DJ i wodzirej zajmuję się organizacją i prowadzeniem imprez m.in.: wesela alkoholowe i bezalkoholowe, studniówki, bale karnawałowe dla dzieci i dorosłych, prymicje, bale sylwestrowe, imprezy tematyczne, firmowe, urodzinowe, jubileuszowe oraz okolicznościowe.

Ślub i wesele to szczególny czas dla nowożeńców, dlatego zawsze podchodzę indywidualnie i przygotowuje wspólnie z Państwem scenariusz uroczystości wcześniej, dobieramy repertuar, wybieramy konkursy i zabawy, sposób przeprowadzenia oczepin oraz ustalamy wszelkie szczegóły, aby w tym wyjątkowym dniu na koniec, będziecie mogli powiedzieć, że było to wymarzone wesele.

Teren mojej działalności to głównie województwo śląskie - Gliwice, Rybnik, Zabrze, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska czy Mikołów ale także województwa ościenne małopolskie, opolskie, łódzkie.
Dzięki dużej mobilności zaoferować mogę swoje usługi klientom z całego regionu, a w drodze indywidualnych ustaleń także innych miast Polski.

DZIAŁAM W PEŁNI LEGALNIE POSIADAM WŁASNĄ FIRMĘ ŚWIADCZĄCĄ USŁUGI MUZYCZNE, WIĘC PRZY KAŻDYM ZLECENIU WYSTAWIAM RACHUNEK!

Jako członek największego klubu płytowego DJ PROMOTION, która zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ’ów posiadam legalne i certyfikowane: płyty AUDIO oraz pliki muzyczne – najwyższej jakości z muzyką światową i polską, różnorakich gatunków i stylów muzycznych.
Więcej informacji na stronie mojej stronie internetowej, po wpisaniu w googlach mojego nazwiska

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / wesele

Podana cena w portalu jest ceną za wesele terenie województwa dolnośląskiego lub opolskiego
Cennik zależny od rodzaju imprezy, wielkości i odległości.
W cenie usługi jest prowadzenie imprezy, nagłośnienie, pełne oświetlenie oraz opłaty na rzecz Stowarzyszeń ZAIKS, STOART i ZPAV związane z publicznym odtwarzaniem muzyki.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

dj i wodzirej na wesele firma MEDIABOX
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-141
Data dodania: 17-05-2016
Liczba odwiedzin: 259

Nowe ogłoszenia