Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

DJ na wesele - Sound Activ Paweł Merena id:13662

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Lubin, dolnośląskie
Data dodania: 11-12-2014
Liczba odwiedzin: 1658

Oferta

Witam. Nazywam się Paweł Merena. Jestem DJ z kilkuletnim doświadczeniem, wykształceniem muzycznym, a to co mogę Państwu zaoferować - profesjonalna oprawa muzyczna wszystkich imprez okolicznościowych, tj.: wesela, poprawiny, studniówki, imprezy urodzinowe, zakładowe, integracyjne i wiele, wiele innych...

Wszystkie zlecenia wykonuję na bardzo wysokim poziomie, na profesjonalnej klasy sprzęcie nagłośnieniowym oraz oświetleniowym najlepszych marek.

Dodatkowo to, co mogę zaproponować jako DJ/Wodzirej/Prezenter/Konferansjer, to gra na akordeonie podczas wyprowadzenia z domu i gry na błogosławieństwie, jak i również podczas imprezy przy wspólnych toastach i biesiadowaniu.

Posiadam bogaty repertuar, który zaspokoi gusta muzyczne wszystkich gości, dopasowywany do ich wymogów i charakteru okoliczności. Oczywiście nie neguje Państwa propozycji, uwag oraz wszelkiego rodzaju scenariuszy, które pragną Państwo wykorzystać.

Najczęściej zadawane pytania to właśnie muzyka, zabawy, oraz scenariusz... Oczywiście jako DJ, nie ograniczam się tylko do prezentowania kolejno utworów, to również gry, zabawy, konkursy których propozycje przesyłam meilowo, i razem z parą młodą ustalamy szczegółowo cały przebieg imprezy.

Muzyka...

Najczęściej to hity lat 70, 80, 90... muzyka polska i zagraniczna, hity na czasie, disco polo, weselna, biesiadna, muzyka rozrywkowa, house...

W ofercie dodatkowej proponuję Państwu dekorację sali światłem LED. Jest to system oświetlenia którym upiększamy salę, ściany, parapety, filary i co tylko możliwe w ulubionym kolorze.

ZOBACZ KONIECZNIE !!!!
Odnośniki do zdjęć i filmów.

galeria foto facebook - Sound Activ Paweł Merena
galeria filmowa YouTube: Sound Activ


Przy dokonaniu rezerwacji, zapraszam na spotkanie przy kawie, omówienie szczegółów, podpisanie umowy i zaliczkowanie terminu :)

Podczas pracy nie piję alkoholu, co daje gwarancję rzetelnej pracy do ostatniej minuty.

Pozdrawiam
Sound Activ Paweł Merena

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ na wesele - Sound Activ Paweł Merena id:13662
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Martin
Martin
(5)
Dodano: 24-10-2016
Data imprezy: 01-10-2016
Miejscowość: Lubin
Kochani!
Wszystko co Paweł napisał o sobie jest w 100% prawdą. Jeszcze nie spotkałem tak zaangażowanego Dj-a. Bawiłem się wiele razy przy jego akompaniamencie i zawsze impreza była na wysokim poziomie. Polecam serdecznie i pozdrawiam w imieniu całego zespołu New Image :-)

Dane kontaktowe

DJ na wesele - Sound Activ Paweł Merena
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300

Nowe ogłoszenia