Zdjęcia | Oferta | Opinie 10

Dj pedros prezenter , wodzirej , konferansjer id:14804

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (10)
Katowice, śląskie
Data dodania: 29-04-2015
Liczba odwiedzin: 923

Oferta

Muzyka i to co z nią można zrobić jest moją pasją dlatego też zostałem prezenterem muzycznym. Kimś kto daje innym radość… Radość i szaloną zabawę… Kimś dzięki komu kiedyś gdy usłyszycie jakiś utwór od razu sobie przypomnicie klimat jaki stworzyłem dla Was podczas wspólnej zabawy… Tak wspólnej, bo dla dla mnie prezentowanie muzyki to nie tylko praca, ale też zabawa i moje hobby…

Aby docenić moje doświadczenie jako prezentera muzycznego należącego do śląskiej grupy prezenterów muzycznych DJ SILESIA GROUP, która na rynku wyróżnia się swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem , zaproście mnie kiedy będziecie organizować swoje wesele .

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj pedros prezenter , wodzirej , konferansjer id:14804
Ilość głosów: 10
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Gosia i Radek
Dodano: 01-05-2015
Fajny, otwarty człowiek, który gwarantuje super udaną imprezę. Sprawił, że byliśmy spokojni o muzyczną oprawę naszego wesela, na odpowiednim poziomie i właśnie tak było. Goście stwierdzili, że była to jedna z najlepszych imprez.
(5)
Autor: Agnieszka Rokosa
Dodano: 30-04-2015
Data imprezy: 18-09-2010
Jedyny człowiek w swoim rodzaju ;) największe muly weselne dzięki PEDROSOWI wstają i bawią się do białego rana! Serdecznie polecamy!
Agnieszka i Marcin
(5)
Autor: Anita
Dodano: 30-04-2015
Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! Nikt tak nie rozbawi Waszych gości jak DjPedros! Najlepsza zabawa, muzyka i cała oprawa!
Pełen profesjonalizm! Polecam bardzo bardzo!
(5)
Autor: Dominika
Dodano: 30-04-2015
Wybór dj Pedrosa na nasze wesele to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać :) 100% zaangażowania, goście weselni bardzo zadowoleni bawili się do białego rana :) Sprawdziło się to co powiedział Robert na spotkaniu przed weselem - po prowadzonych przez niego weselach nie boli głowa tylko nogi :) - co potwierdzili nam goście weselni długo jeszcze wspominając nasze wesele mówiąc, że dawno się tak świetnie nie bawili :) Możemy z czystym sumieniem polecić dj Pedrosa każdej przyszłej parze młodej, która liczy na wspaniałą i niezapomnianą zabawę na swoim weselu :) Dominika i Arkadiusz
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 29-04-2015
DJ godny polecenia! 100% profesjonalizmu, 150% zaangażowania, 200% świetnej zabawy! Robert raz jeszcze dziękujemy za rewelacyjne przyjęcie weselne!!! Agnieszka i Michał
(5)
Autor: Fisher
Dodano: 29-04-2015
DJ,który zawsze wszystko konsultuje z Parą Młodą.Profesjonalny sprzęt,znakomity dobór repertuaru-POLECAM!
(5)
Autor: Roksana
Dodano: 29-04-2015
Pełen profesjonalizm, super zabawa. Naprawdę polecam w 100%, najlepszy DJ na wesele.
(5)
Autor: Krzysztof
Dodano: 29-04-2015
Najlepszy wybór na wesele, dla ludzi chcących bawić się do białego rana. Świetnie wyczuwa nastrój i sprawia, że parkiet zawsze jest pełny. Czasem brakuje nawet czasu na zjedzenie czegokolwiek ;)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Dj pedros prezenter , wodzirej , konferansjer
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia