Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (32)
Zobacz zdjęcia (32)
Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 1
Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 1 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 2 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 3 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 4 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 5 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 6 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 7
Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022, Goleniów - zdjęcie 8
1 / 32

Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022 id:50736

3500 zł / wesele
Goleniów, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-993...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

WOLNE TERMINY NA ROK 2022 !!!


Do każdej uroczystości weselnej mam indywidualne podejście. Staram się, aby każde wesele było wyjątkowe i oryginalne, a przede wszystkim idealnie dopasowane do Waszych wymagań. Wierzę, że wesele powinno być w pełni zindywidualizowane, nietypowe i nieszablonowe. Wspólnie z Wami opracuję unikalny plan uroczystości, odzwierciedlający Wasze upodobania, pomysły i pragnienia.

Pełnię rolę didżeja, konferansjera, animatora, wodzireja, a nawet koordynatora, który czuwa nad wszystkim. Posiadam nowoczesne oraz profesjonalne nagłośnienie estradowe. W swojej ofercie mam stół dj-ski do wyboru w stylu glamour (biały) lub rystykalnym (czarno-drewniany). Oferuję oświetlenie sceniczne w postaci ruchomych głów, led par ze stroboskopem i multi-efektami, ledowe listwy typu wash bar oraz lekki dym estradowy. Poza powyższym chętnie podczas imprezy przeprowadzam autorskie zabawy i animacje taneczne.

Współpracuję z najlepszymi!! Oferuję dodatkowe atrakcje takie jak: foto-budka, foto-lustro, autorskie podziękowania dla rodziców, dekoracje z balonów, ciężki dym, pirotechnika, bańki mydlane, kamerzysta, fotograf, dekoratorka, iluzjonista, animatorka dla dzieci, barmani, saksofonista, skrzypaczka.

Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022 - film 1 Dj Tomm Cherry * Konferansjer * Wodzirej * WOLNE TERMINY NA ROK 2022 - film 1

Oferta

Oferta 2022

3500zł/ wesele

Oferta 2022

4000zł/ wesele i poprawiny

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do każdej uroczystości weselnej mam indywidualne podejście. Staram się, aby każde wesele było wyjątkowe i oryginalne, a przede wszystkim idealnie dopasowane do Waszych wymagań. Wierzę, że wesele powinno być w pełni zindywidualizowane, nietypowe i nieszablonowe. Nie chcę żeby Wasze przyjęcie było czymś co goście widzieli już wielokrotnie. Wspólnie z Wami opracuję unikalny plan uroczystości, odzwierciedlający Wasze upodobania, pomysły i pragnienia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżniam się "świeżością" i oryginalnością w prowadzeniu wesel. Posiadam łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością, jestem zabawny i kreatywny. Nie narzucam się gościom poprzez nachalne zachęcanie do zabaw lub też częste używanie mikrofonu w trakcie tańca, wszystko robię ze "smakiem".

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Pełnię rolę didżeja, konferansjera, animatora, wodzireja, a nawet koordynatora, który czuwa nad wszystkim. Posiadam nowoczesne oraz profesjonalne nagłośnienie estradowe. W swojej ofercie mam stół dj-ski do wyboru w stylu glamour (biały) lub rystykalnym (czarno-drewniany). Oferuję oświetlenie sceniczne w postaci ruchomych głów, LED PAR ze stroboskopem i multi-efektami, ledowe listwy typu wash bar oraz lekki dym estradowy. Poza powyższym chętnie podczas imprezy przeprowadzam autorskie zabawy i animacje taneczne.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dysponuję profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który zamienia każdą imprezę w absolutnie czarujące i niezapomniane wydarzenie.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar muzyczny oraz styl prowadzenia imprezy dostosowuję w zależności od jej charakteru oraz przedziału wiekowego uczestników. Gram muzykę kilku pokoleń, od zwariowanych lat 70-tych przez wszystkie hity z lat 80, 90-tych, muzykę weselną, italiano, house, RNB, pop, disco, dance do najnowszych hitów stacji radiowych. Moja kolekcja muzyczna jest w zasadzie nieograniczona i cały czas aktualizowana.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście że TAK. Podczas wspólnego spotkania omawiamy cały przebieg Waszej uroczystości od momentu wejścia na salę, po pierwszy taniec, zabawy podczas wesela, oczepiny, podziękowania dla rodziców i inne szczególne momenty tego dnia.
Ustalamy repertuar tak aby nie zabrakło utworów, które koniecznie chcecie usłyszeć, nie zapominając o gustach Waszych gości.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, chętnie spełnię życzenia i sugestie muzyczne Waszych gości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Odkąd pamiętam muzyka jest treścią mojego życia. Muzyka zawsze była dla mnie czymś więcej... to dla mnie pasja, to moja bajka i coś, z czym zawsze chciałem się związać zawodowo.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię muzykę, zabawę i kontakt z ludźmi, a zadowolone i uśmiechnięte twarze gości to dla mnie największa satysfakcja.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Najważniejsze na każdej imprezie jest dla mnie zapewnienie świetnej zabawy i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Od strony muzycznej uważam, że "udane wesele" to zawsze pełny parkiet, który przekłada się na zadowolenie Pary Młodej i zaproszonych gości.

Ciekawostki na nasz temat.

Wiem jak rozkręcić waszą imprezę i sprawić aby goście na te kilka godzin całkowicie się zapomnieli.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Dj Tomm Cherry
Adres: Goleniów, , 72-100, woj. zachodniopomorskie
730-993...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 843
Zadzwoń
730-993...
Napisz

Popularne miasta w okolicy