DJ Wodzirej Animator - DOMSON, fotobudka, ciężki dym gratis:) Saksofon id:25539

Katowice, śląskie
(24)
Dodaj opinię
504-277...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty:

 • Akordeon
 • Saksofon
Wesela, urodziny, imprezy firmowe, studniówki, eventy, koncerty – oprawa muzyczna różnego typu imprez to coś czym zajmuję się od wielu lat i na czym naprawdę się znam. Dobra oprawa muzyczna to nieodłączny element udanego przyjęcia. Z moją pomocą, każda impreza będzie niezapomniana. Gwarantuję profesjonalne wykonanie usługi, świetny sprzęt, kulturę osobistą a przede wszystkim doskonałą zabawe dla wszystkich gości.

Jako DJ,wodzirej, animator przeprowadzam gry oraz zachęcam do wspólnej zabawy na parkiecie. Zabawy są wcześniej konsultowane z organizatorami tak, aby były dopasowane do charakteru imprezy oraz gości. To samo dotyczy wyboru granych utworów. Posiadam bogatą dyskografię, nie stronię od żadnych gatunków muzycznych. Nigdy też nie odmawiam puszczenia piosenki na życzenie, wiem ile to sprawia przyjemności podczas zabawy. Bo to właśnie organizatorzy i goście są najważniejsi. Zależy mi, na tym, aby wszyscy dobrze się bawili i jak najlepiej wspominali każde przyjęcie.

Oferuję profesjonalny i nowoczesny sprzęt, efekty specjalne (ruchome głowy, światła led, lasery, dym, ciężki dym, bańki mydlane).
Posiadam dużo gadżetów, przebrania, akcesoria do zabaw i konkursów dla dzieci. Takie małe rzeczy tworzą niesamowity klimat i sprawiają wiele radości bawiącym się gościom. Dysponuję również projektorem multimedialnym mogę więc wyświetlić na życzenie krótkie filmiki lub pokaz slajdów np. podczas podziękowań dla rodziców. DJ na weselu to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości odtwarzanych utworów. Piosenki słyszane w oryginale cieszą najbardziej. Co więcej, korzystam tylko z legalnych, oryginalnych nośników z muzyką, więc nie musicie martwić się o jakość prezentowanych utworów. Planujesz wesele bezalkoholowe? Świetnie sprawdzam się również w takiej sytuacji. Rozruszam każdą imprezę.

Zapewniam wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie parkietu.
- dekoracje sali światłem
- dodatkowe nagłośnienie
- ciężki dym
- fotobudka
- pokazy iluzjonisty
- barmanów wraz z mobilnymi barami
- konfetti
- karaoke
- animacje dla dzieci

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego (wysyłam obszerną ofertę) bądź spotkanie, na którym odpowiem na wszystkie nurtujące was pytania.

Oferta

Oferta nr 1
Cena ustalana jest indywidualnie z Parą Mlodą.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (24)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Wodzirej Animator - DOMSON, fotobudka, ciężki dym gratis:) Saksofon id:25539
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2019
Katowice
Data dodania: 14-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dominik prowadził wesele na światowym poziomie :) Kiedy miały być szybkie tańce to były kiedy miała być przerwa to była , kiedy miało być śmiesznie to było. Z Dominikiem był świetny kontakt przed weselem oraz w trakcie za co też 5 gwiazdek. Mogę śmiało polecić
Dominik
14-05-2019
Dziękuje za miłe słowa i fantastyczny klimat was i gości
J
Jowita i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Bukowno
Data dodania: 13-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecamy gorąco DJ domsona profesjonalna obsługa Goscie na naszym weselu bawili się fantastycznie jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru pozdrawiamy Was ciepło i serdecznie dziękujemy.
Dominik
13-05-2019
Dziękuje i oby więcej takich szalonych wesel
G
Grażyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-03-2018
Katowice
Data dodania: 11-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Potwierdzam dobre opinie Jak dla mnie świetny prowadzący.
Dominik
11-01-2019
Dziękujemy i polecamy się następnym razem:)
A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-12-2018
Zawiercie
Data dodania: 22-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Było super
Dominik
22-12-2018
Dziękujemy, za świetną zabawę i super pomysł na ślub niespodziankę - petarda:)
R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Katowice
Data dodania: 11-12-2018
Jeden z lepszych prowadzących wesela w Polsce. Szkoda tylko że nie macie wolnego terminu na wesele mojej siostry za rok:( My jeszcze raz chcieliśmy podziękować nie tylko za swietną zabawę ale również całą oprawę wesela. Dziękujemy będziemy polecać :)
Dominik
11-12-2018
Również dziekuję za super zabawę i fantastyczną atmosferę.
D
Daria i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-04-2018
Katowice
Data dodania: 07-11-2018
Duet pana Dominika i pana Roberta to idealne rozwiązanie aby ślub był idealny i wyjątkowy. Mieliśmy wielki dylemat bo rodzice upierali się że ma być zespół a my chcieliśmy koniecznie dj i wodzireja, po pierwszej rozmowie z panen Dominikiem i Robertem nie mieliśmy już wątpliwości i wiedzieliśmy że musimy przekonać jakoś rodziców i tu przyszli nam z pomocą właśnie oni :) zaproponowali ze poza nimi bedzie jeszcze osoba grająca na żywo na saksofonie oraz ąkordeonie i to był strzał w dychę !!!
Zabawy jakie zostały przeprowadzone na naszym weselu zaskoczyły nawet osoby które były na innych weselach bo czegoś takiego nie widzieli :) nikogo nie uraziły ani nie ośmieszyły tylko idealnie zintegrowały naszych gości.
Polecamy wszystkim tym którzy szukają prawdziwych pasjonatów i profesjonalistów od idealnych wesel
Podejście, estetyka, wygląd i kultura osobista na najwyższym światowym poziomie!!!!!
POLECAMY i życzymy wielu sukcesów zawodowych.
Dominik
08-11-2018
Dziękujemy, za tak miłe słowa polecamy się na kolejne imprezy.
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Wodzisław Śląski
Data dodania: 25-07-2018
Polecam w 100% wesele było bardzo udane, goście bardzo bardzo zadowoleni. Do dziś wspominają zabawę, radiowy głos Dj fotobudka to super atrakcja dla wszystkich gości, dużych i małych polecam
Dominik
08-11-2018
Dziekuje za ta opinie my również super wspominamy to wesele i świetna zabawę
M
Monika i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Ligota
Data dodania: 13-06-2018
DJ Domson był zdecydowanie najlepszą decyzją jaką podjęliśmy odnośnie oprawy muzycznej. Wszyscy goście do dziś wspominają interesujące zabawy, których dotąd nie znali. Były one zdecydowanie dopasowane do osób w każdym wieku. Na duży plus zasługuje indywidualne podejście do pary młodej i informowanie o każdym etapie wesela a także akceptowanie naszych sugestii. Gorąco polecamy DJ Domsona.
Dominik
11-01-2019
Również dziękujemy za super zabawę i fantastyczną atmosferę, polecamy się na kolejne imprezy, życzymy dużo szczęścia:)
Pokaż więcej opinii
Dominik

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Dominik Pucek
Adres:Katowice
woj. śląskie
504-277...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-03-2017, liczba odwiedzin: 10398
Telefon
504-277...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Katowice

Zobacz wszystkie kategorie