Zobacz zdjęcia (5)
DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam, Bytom - zdjęcie 1
DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam, Bytom - zdjęcie 2 DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam, Bytom - zdjęcie 3 DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam, Bytom - zdjęcie 4 DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam, Bytom - zdjęcie 5
1 / 5

DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam id:30679

Bytom, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

** ważna informacja** ostatnie wolne terminy w sezonie weselnym 2022! Na wesela w tygodniu, w sezonie 2022 daję rabat w wysokości 20% **

Działam na rynku muzycznym od 2003 roku. Muzyka, którą prezentuję rozpoczyna się na latach 70' 80' 90' w klimatach Disco, Rock, Pop, Disco Polo... Największe taneczne hity minionych lat. Styl muzyczna zawsze jest ustalany na spotkaniu z Parą Młodą przed imprezą. W trakcie wesela jestem djem i wodzirejem w jednej osobie, prowadzę wesele od pojawienia się pierwszych gości na sali, aż do momentu opuszczenia sali nad ranem. Jako wodzirej organizuję zabawy integracyjne, weselne, "teleturnieje telewizyjne" oraz zabawy oczepinowe.

Wszelkie informacje na temat mojej pracy znajdują się na mojej oficjalnej stronie. Do każdego wesela podchodzę bardzo rzetelnie oraz solidnie. Staram się zadowolić najbardziej wybrednych gości, co zawsze skutkuje pełnymi parkietami. Organizuję z Parą Młodą dwa spotkania przed weselem. Pierwsze żeby podpisać umowę oraz poznać oczekiwania w stosunku do mojej osoby, a drugie spotkanie około miesiąca przed planowaną datą zabawy żeby dopiąć już wszystko na ostatni guzik.
Posiadam własny sprzęt odtwarzający, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Zwykły dym, ciężki dym na pierwszy taniec oraz duży, świecący napis LOVE. Pracuję jedynie na najwyższej jakości sprzętach renomowanych producentów, aby jak najbardziej wyeliminować możliwość awarii w trakcie wesela.

Jestem aktywnym członkiem DJ PROMOTION, klubu płytowego, który co miesiąc wydaje oryginalne nagrania. Posiadam licencję na odtwarzanie muzyki w miejscu publicznym. Jest to również swego rodzaju bezpieczeństwo, które daję wraz z usługami moim klientom, ponieważ nie ma ryzyka przerwania wesela w przypadku kontroli ZAiKS.
Preferuję podpisanie umowy. Jestem otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony i wychodzę z założenia, że jest to Państwa najważniejszy dzień w życiu, który planuje się tylko raz. Wszelkie Playlisty są mile widziane, to Państwo wybierają muzykę oraz zabawy. Oczywiście mogą Państwo zdać się na moje doświadczenie. Na swoim koncie posiadam juz setki poprowadzonych wesel, urodzin oraz imprez firmowych. Zdobyte doświadczenie pozwala mi podchodzić bardzo elastycznie do zabawy oraz reagować odpowiednia tak, aby goście podczas imprezy dobrze się bawili i miło wspominali Państwa wesele.

Jeszcze raz zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Znajdą Państwo na niej informacje na temat muzyki, zabaw, galerię zdjęć z imprez, na których miałem przyjemność zagrać oraz wideo. Prowadzę również FanPage na Facebooku gdzie można przeczytać opinie moich klientów.
Wybierając moje usługi, wybierają Państwo legalnie działającą firmę z legalną muzyką. Żadnych ukrytych kosztów, cena na umowie w dniu jej podpisania nie zmienia się nawet w przypadku zawarcia umowy na dwa lata do przodu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani moimi usługami, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jednocześnie zapraszam do Bytomia na spotkanie, aby omówić Państwa wesele. Służę radą oraz doświadczeniem.

Działam na terenie całej Polski oraz w państwach ościennych (Czechy, Słowacja oraz Niemcy). Poza granicami Polski wycenie takiego wyjazdu ustalam indywidualnie.

Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do skorzystania z moich usług!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako nieliczny podchodzę indywidualnie do wesela oraz do pary młodej. Staram się wysłuchać co moi klienci mają do powiedzenia, aby ich wyjątkowy dzień wypadł znakomicie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Elastyczność. Posiadam szeroki repertuar muzyczny oraz jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje. Jeżeli nie znam jakiejś zabawy, która moja Para Młoda chciałaby mieć na weselu, to dla mnie żaden problem. Najważniejsze żeby propozycje były ze smakiem i kulturą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze kroki w branży muzycznej stawiałem już w 2003 roku. Od 2004 roku prowadzę wesela jako dj i wodzirej w jednej osobie. Zaufało mi już setki Par Młodych. Czy dołączysz do moich zadowolonych klientów? Zapraszam!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przeważnie staram się polecić pakiet w który jest brak limitu godzinowego, aby nie narażać Parę Młodą na dodatkowe koszty związane z przedłużaniem zabawy. Z doświadczenia wiem, że ustalana zabawa na weselu do godziny 3, zmienia się na godzinę 5, a w zeszłym sezonie niejednokrotnie kończyłem zabawę o godzinie 6 nad ranem. Atrakcyjne pakiety są stworzone po to, aby uniknąć dużych, nieplanowanych kosztów. W najniższym pakiecie posiadam limit 12 godzin od przybycia Pary Młodej na salę, a każda rozpoczęta godzina wiąże się z dopłatą 400 zł. To przyszła Para Młoda decyduje jaki pakiet wybierze dla siebie, ja mogę jedynie doradzić.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta znajduje się na mojej stronie MuzycznaOprawa.Bytom w dziale wesela. Zapraszam!

Skład, w którym występujemy.

Prowadzę wesele jako dj i wodzirej w jednej osobie, jednak w sezonie 2020 postanowiłem stworzyć duet z zaprzyjaźnionym wodzirejem. Nie ma co ukrywać, że jako jedna osoba jestem ograniczony jedną parą rąk. W przypadku kiedy zdecydujecie się na nasz duet, prowadzimy dwa razy więcej układów tanecznych, animacji dla dorosłych, czy chociażby na parkiecie zawita Minionek. Wszystko zależy od Pary Młodej, co wybierze i co jest dla nich najlepszą opcją.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład jest niezmienny i staram się tego trzymać. W jednym z pakietów tworzę duet z innym wodzirejem.

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem na spotkaniu. Każde wesele jest inne i nie można jednoznacznie stwierdzić jaka muzyka będzie na danej zabawie. Posiadam bogatą dyskografię od lat 60, więc jest mi łatwiej dobrać muzykę pod gości w dniu wesela.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście prowadzę wesele od przybycia pierwszego gościa na salę, aż do samego końca.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie ma wokalisty. Skład jest jednoosobowy, dj i wodzirej.

Na jakich instrumentach gramy?

Nie gram na żadnych instrumentach. Jest jedynie muzyka odtwarzana mechanicznie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję jedynie na najlepszym sprzęcie, z najwyższej półki. Daje mi to gwarancje niezawodności, co w dużej mierze przekłada się na oprawę w dniu wesela.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Lepiej będzie jak w ogóle nie będę śpiewać, ponieważ wtedy wszyscy goście uciekliby z sali :D Na szczęście jestem DJem :D

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Wesela międzynarodowe prowadzę w języku angielskim, teraz wszędzie na świecie można porozumieć się w tym języku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Około 2-3 rocznie. Bardzo miło wspominam te wesela, ponieważ mogę porozmawiać z gośćmi o obyczajach weselnych w ich krajach, co często jest bardzo interesujące.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym na 1 taniec, ledowy duży napis LOVE, Familiada (oraz inne teleturnieje telewizyjne)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Nie oferuję nic takiego, jednak rozmyślam nad dekoracją światłem sali weselnej. Czas pokaże.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Pytanie chyba powinno brzmieć "czy Para Młoda może zaproponować własną playliste?" Tak, oczywiście znowu jako nieliczny jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony przyszłej Pary Młodej.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście weselni mogą zamawiać utwory muzyczne, a za dedykacje nie jest pobierana żadna opłata.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Posiadam licencję na odtwarzanie muzyki w miejscu publicznym oraz posiadam legalne utwory. Jednak opłata ZAiKS wynika z czegoś innego. Więcej informacji udzielę na spotkaniu, bo wiele nieprawdziwych informacji krąży w Internecie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Uważam, że utrzymanie się tak długo na rynku, który rozwija się tak prężnie jest swego rodzaju osiągnięciem. Przez te wszystkie lata prowadzenia wesel widziałem sporo djów oraz firm, które zaczynały swoją działalność i równie szybko ją zakańczało. Zaplecze techniczne to jeszcze nie wszystko i uważam, że jednak trzeba być do tego stworzonym i dobrze czuć się w roli prowadzącego. A wesele to najwyższa półka jeżeli mówimy o organizacji od strony zabawy.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nie posiadam wykształcenia muzycznego, dla DJa to żaden atut. Ważne, aby mieć dobry słuch i poczucie rytmu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Przygoda z muzyką zaczęła się już w czasach szkoły podstawowej, kiedy to pomagałem przy apelach, dyskotekach szkolnych oraz innych wydarzeniach z życia szkoły.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię w tej pracy, że jest to moja pasja. Wtedy nie przychodzi się do pracy i prowadzenie imprezy jest czystą przyjemnością. Poznawanie nowych ludzi, zabawa z nimi oraz utrzymywanie kontaktu z nimi po weselu, czasami latami, jest swego rodzaju bonusem za który jestem bardzo wdzięczny.

Czyja twórczość nas inspiruje?

śp. Zbigniewa Wodeckiego... polecam zapoznać się z jego twórczością głębiej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jak wyżej wspominałem, zaplecze techniczne daje nam pewność, że całe wesele przebiegnie bez problemu z uwagi na jakość sprzętu. Nie warto oszczędzać na sprawach technicznych oraz warto podejmować przemyślane inwestycje.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Integracja podczas zabawy weselnej jest bardzo kluczowa. Staram się zatrzeć różnice między pokoleniami. Tworzę odpowiednią atmosferę dzięki zabawom integracyjnym, tak, aby Wasze wesele zapadło jeszcze długo, długo w pamięci Waszych gości. Wychodzę z założenia, że wesele nie może przebiegać jak zwykła, cotygodniowa zabawa w klubie/dyskotece/restauracji. Jest to Wasz wyjątkowy dzień i tego dnia staram się, aby wszystko było wyjątkowe. Oczywiście to, na co mam wpływ.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny są oryginalne, bo zawsze dzieje się zupełnie coś innego.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jestem bardzo otwarty na doznania muzyczne. Na co dzień słucham każdego rodzaju muzyki od klasycznej z okresu baroku, po współczesny dance. Tak na prawdę nie ma złej muzyki na weselu, jest jedynie źle dobrana przez prowadzącego, co często powoduje konflikty. Na moich weselach reaguję na parkiet, ponieważ dla mnie priorytetem jest dobra zabawa. Nie zagrałbym na weselu, może nie jest to gatunek lecz treść, muzyki w której są wulgaryzmy. Rozumiem, że wszystko jest dla ludzi, jednak uważam, że wszystko powinno być ze smakiem i odpowiednią kulturą.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Nie mogę zdradzić tej tajemnicy :D jeżeli wybierzecie moje usługi, przekonacie się na parkiecie :D

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Staram się unikać wszelkiego rodzaju sformułował w stylu "TOP". To co jest top w radiu, nie koniecznie sprawdzi się podczas wesela. To co jest top wśród rankingu djów, nie zawsze będzie top na parkiecie. Jestem członkiem klubu płytowego DJ Promotion, dzięki któremu posiadam licencję i to stowarzyszenie prosi djów o tworzenie top listy utworów, które grają podczas imprezy. Szczerze mówiąc, patrząc na moje wieloletnie doświadczenie, nie ma tam nic godnego uwagi. Tak więc top jest topowi nie równy, lepiej skupić się na gościach w dniu wesela :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Są wesela gdzie przeważa muzyka disco polo, a są wesela gdzie nie zagrałem ani jednego utworu. Jak już wcześniej wspominałem, nie można generalizować tylko warto skupić się indywidualnie na danym zleceniu.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Kolejna tajemnica :D Nie mogę zdradzać swoich metod prowadzenia wesela, ponieważ robię to, w pewnym stopniu, w unikatowy sposób i nie chcę, aby inni dje robili to w ten sam sposób. Wszelkie informację przekażę w dniu podpisania umowy :D

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Wszelkie gatunki, bo nie ważne co lubi DJ tylko co lubi parkiet.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Pływająca barka w Krakowie na Wiśle. Niby w centrum Krakowa, a jednak daleko.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde bezalkoholowe, które miałem przyjemność poprowadzić. Goście bawili się równie dobrze.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele, to pełny parkiet, dobra zabawa do białego rana, uśmiechy gości oraz co bardzo lubię, kiedy goście wychodzą po skończonej zabawie i przychodzą się pożegnać i podziękować. To jest największa zapłata dla DJa.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Słuchanie innych. Pomimo swojego doświadczenia trzeba patrzeć szeroko na temat i być gotowym wprowadzać zmiany w trakcie zabawy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nic, bezludna wyspa już sama w sobie jest czymś wspaniałym. Mam na myśli naturę, przyrodę itp

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka Artur Rojek "Inaczej", którą zresztą gorąco polecam. Film Ojciec Chrzestny, piękna muzyka. Serial zdecydowanie Przyjaciele.

Nasze pasje.

Fotografia, góry aktywnie na szlaku (najlepiej długo, daleko i w pojedynkę. Można myśli poukładać i odpocząć od codzienności).

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem w trakcie pisania programu stand upowego. Takie małe skryte marzenie, które powoli realizuje. A może za jakiś czas zobaczysz mnie w TV? :D who knows

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie IN2 Europe Service - Ireneusz Czerny (16)

DJ / Wodzirej Piras - Wesele z gustem i smakiem. Zapraszam id:30679
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Katowice
Data dodania: 04-09-2020

Z calego serca polecamy Dj/wlodzireja Irka:) bardzo pozytywna i wesola osoba :) nasze 30 osobowe wesele trwalo do białego rana ponieważ goscie nie schodzili z parkietu :) świetne zabawy, konkursy. Irek jest stworzony do rozkrecania imprez :) Polecamy każdemu.Dziekujemy !!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2019
Ruda Śląska
Data dodania: 31-01-2020

Szampańska zabawa poprowadzona przez profesjonalnego DJa ,który sprawi że nawet najbardziej oporni goście będą się dobrze bawić.🍾🍹😎💃🕺 Dodatkowo wspomnienia z imprezy uwieczniane na wysokiej jakości zdjęciach sprawią że zabawa zostanie zapamiętana przez wszystkich na długo. 📸☺️💫

A
Agnieszka i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Bytom
Data dodania: 16-01-2020

Śmiało przyznajemy, że nasze wesele nie byłoby takie piękne gdyby nie Dj Piras. To dzięki niemu czuliśmy się swobodnie i nie musieliśmy się o nic martwić.
* idealnie dobrana muzyka
* świetne zabawy łączące wszyatkich gości
* profesjonalna obsluga
* pełne zaangażowanie i profesjonalizm.
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń do przeprowadzonego wesela. Z czystym sumieniem polecamy tego Dj i z pewnością nie raz skorzystamy z jego usług.
Aga&Dawid; 16.08.2019r.

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-01-2020
Gliwice
Data dodania: 12-01-2020

Najlepszy DJ z jakim miałem przyjemność współpracować. Polecam głównie ze względu na:
- dostępność, szybki czas odpowiedzi na wiadomości
- profesjonalne podejście do zadania
- miłe, zabawne usposobienie
- zaangażowanie
- dobrą organizację
- energię na parkiecie i dobrą muzykę
Nie mam żadnych uwag!

Ireneusz
14-01-2020

Serdecznie dziękuję za polecenie! Było mi niezmiernie miło poprowadzić dla Was zabawę! :)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 22-12-2019

Dziękujemy za super zabawę! Cała impreza odbyła się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, bardzo dobra organizacja oraz naprawdę muzyka dobrana idealnie. Goście naszego wesela byli wdzięczni za tak super zabawę i dopytywali o dj-a. Napewno w przyszłości skorzystamy ponownie z usług na innego typu imprezy. Możemy polecić z czystym sumieniem jeśli ktoś szuka konkretnego, dobrego i zaangażowanego dj-a!! Marta&Pawe;ł (2 lipiec 2016r)👌

Ireneusz
14-01-2020

Trochę już minęło od Waszego wesela, jednak w dalszym ciągu bardzo miło je wspominam. Pozdrawiam! :)

D
Darek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 22-12-2019

Najlepszy Dj na Śląsku jak nie w calej Polsce. Muzyka dopasowana do kazdego wieku, dla młodzieży jak i starszych, zabawy genialne! Polecam w 100 % bo warto!!!!!

Ireneusz
14-01-2020

Dziękuję za opinie :) najlepszy to może za duże słowo. Robię po prostu to co kocham najlepiej jak potrafię i to wszystko :) Pozdrawiam serdecznie!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-12-2018
Bytom
Data dodania: 22-12-2019

Super obsługa na najwyższym poziomie, dużo zabaw dobry DJ i wodzirej, bardzo dobry kontakt, polecam!

Ireneusz
14-01-2020

Dziękuję za świetną zabawę :) bez takich gości, na pewno parkiet nie byłby tak rozgrzany do czerwoności :) Pozdrawiam!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 21-12-2019

Pozytywny, energetyczny DJ i wodzirej w jednej osobie! Wesele bawiło się do białego rana, goście zachwyceni 😁Szczerze polecam👏🥳🤩

Ireneusz
14-01-2020

co to było za weseleee! :D dla takich chwil warto żyć :) mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na parkiecie :)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 3825

Popularne miasta w okolicy