DJ / WODZIREJ RAFAŁ id:5505

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 10-03-2011
Liczba odwiedzin: 2599

Oferta

Jeśli szukacie DJ – WODZIREJA na wesele, imprezę czy osoby, która profesjonalnie poprowadzi dyskotekę, event i zadba o dobrą zabawę i muzykę, to nie mogliście trafić lepiej.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie jako DJ Wodzirej w graniu i prowadzeniu imprez taki jak:

-wesela i poprawiny
-dyskoteki i dancing
-studniówki, komersy, prywatki
-bale, bankiety
-18 – tki, urodziny, rocznice, event
-imprezy firmowe i okolicznościowe

Jako prezenter muzyczny gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje. Daje to Państwu gwarancję, że usłyszycie to, co lubicie i tylko w oryginalnym wykonaniu. W każdej chwili podczas wesela jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Państwa muzycznym oczekiwaniom - zagram niemal każdy utwór, czy Wasz ulubiony kawałek. To daje mi przewagę nad zespołami czy kapelami, które grają jedynie według ściśle określonego repertuaru.

Gram muzykę wyłącznie odpowiednią do upodobań gości w 100% trafiających w ich gust. Ponadto prowadzę liczne konkursy i zabawy weselne, dbając przy tym o dobry humor wszystkich gości!!!

Dj prezenter wodzirej nie robi długich przerw - każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę. Nie mam sztywno ustalonego planu wesela imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia DJ PROMOTION CLUB POLAND OFFICIAL - co potwierdza mój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez muzycznych!

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Dane kontaktowe

DJ / WODZIREJ RAFAŁ
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia