Zobacz zdjęcia (20)
Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 1
Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 2 Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 3 Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 4 Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 5
Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub, Katowice - zdjęcie 6
1 / 20

Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub id:46989

Katowice, śląskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
515-398...
724-977...

O nas

Instrumenty:

  • harfa
  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Jesteśmy profesjonalnym i wszechstronnym duetem skrzypcowym - wykonujemy muzykę różnorodną, od klasyki po rozrywkę. Same aranżujemy wykonywane przez nas utwory, dlatego posiadamy bogaty repertuar, który wciąż poszerzamy. Tworzymy z pasją i miłością do muzyki, którą chętnie dzielimy się podczas naszych występów. Zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm, aby wykonywana przez nas muzyka była na najwyższym poziomie.

Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, laureatkami licznych konkursów kameralnych (m. in. Nadbałtycki Konkurs Duetów Smyczkowych w Gdańsku, Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Konkurs Zespołów Kameralnych we Wrocławiu). Posiadamy bogate doświadczenie sceniczne nabyte w ciągu lat współpracy. Nasz warsztat skrzypcowy doskonaliłyśmy podczas licznych kursów pod okiem wybitnych polskich i zagranicznych pedagogów (m. in. Polish Rising Music Stars Workshops, Międzynarodowy Kurs Skrzypcowy im. Tadeusza Wrońskiego w Nałęczowie, Young Arts Masterclass w Krośnie, Międzynarodowe Kursy Muzyczne im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie, Zakopiańska Akademii Sztuki).

Współpracowałyśmy z wieloma polskimi i międzynarodowymi orkiestrami, m. in. Internationale Junge Orchesterakademie w Playstein (Niemcy), Młoda Filharmonia AUKSO, Annual International Symphony w San Diego (Kalifornia), CoOperate Orchestra, Orkiestra "Pro Arte".

Jesteśmy aktywnymi zawodowo muzykami, rozwijamy działalność naszego zespołu wielowektorowo. Naszą grę cechuje ekspresja wykonawcza, dbałość o detale, prezencja sceniczna. Doświadczenie w zawodzie muzyka pozwala nam odnaleźć się w każdej sytuacji, co stanowi o prestiżu naszych wykonań.

Wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w naszej ofercie - zapraszamy do kontaktu z nami oraz do indywidualnego zapoznania się z naszą wizją oprawy muzycznej.

Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub - film 1 Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tworzymy niespotykany zespół składający się z dwóch zgodnie brzmiących pięknych instrumentów smyczkowych. Brzmienie tych dwóch instrumentów uzupełnia się wzajemnie. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, ukończyłyśmy Akademię Muzyczną w Katowicach, a nasz zespół trwa od 2017 roku.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasze występy są profesjonalne, bardzo emocjonujące i wzruszające.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

To świetna okazja, aby Państwa ślub wyróżniał się piękną i profesjonalną muzyką.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze sukcesy na konkursach krajowych oraz udział w festiwalach i lekcjach mistrzowskich u najlepszych profesorów muzyki kameralnej. Długa współpraca i ogromne doświadczenie sceniczne.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To nasza wspólna pasja, każdy nasz występ jest dla nas radością i satysfakcją.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Jesteśmy przyjaciółkami, uwielbiamy razem grać i dzielić sie tym z innymi.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Mamy spore doświadczenie w graniu na ślubach, dlatego chętnie służymy pomocą i doradzamy w sprawie repertuaru, ale również realizujemy utwory proponowane przez Państwa.

Opinie Duet skrzypcowy (7)

Mamy Duet - Lidia Sendecka&Barbara Pietrzak - skrzypce na ślub id:46989
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Bojszowy
Data dodania: 06-10-2022

Pani Basia sprawiła, że nasz ślub był absolutnie wyjątkowy. Nie musiałam niczym się martwić, wszystko było dopilnowane, kontakt szybki i sprawny. Co więcej pomogła nam rozwiązać nagłą sytuację z brakiem organisty. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecamy.

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bystra
Data dodania: 20-09-2022

Dziękujemy za stworzenie cudownego klimatu i atmosfery podczas naszego ślubu w plenerze. Występ cudowny. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście zachwyceni. Panie bardzo pomocne przy wyborze repertuaru i ustalaniu szczegółów. Pozdrawiamy Ania i Michał

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sosnowiec
Data dodania: 13-09-2022

Wspaniały występ. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Stworzona atmosfera niesamowita! Bardzo dziękujemy :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Mysłowice
Data dodania: 09-09-2022

Serdecznie dziękujemy za stworzenie przepięknej atmosfery podczas naszej ceremonii zaślubin! Repertuar oraz wykonanie było perfekcyjne :) A do tego obie Panie przepięknie się prezentowały - ogromnie dziękujemy i pozdrawiamy:)

K
Karolina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Piekary Śląskie
Data dodania: 04-10-2021

Panie zapewniły cudowna oprawę muzyczną naszej ceremonii! Ogromny talent, zaangażowanie, wszystko dopięte na ostatni guzik! Kontakt również przebiegał bezproblemowo. Polecamy z mężem :)
A Paniom jeszcze raz serdecznie dziękujemy, było pięknie 🌺

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Katowice
Data dodania: 26-09-2020

Bardzo dziękujemy Paniom za oprawę muzyczną naszego ślubu, pełen profesjonalizm i elegancja. Bardzo dobra komunikacja przed uroczystością i sugestie dotyczące repertuaru. Panie znają się na rzeczy, polecamy Michał i Kasia

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Bytom
Data dodania: 21-07-2020

Najlepsza oprawa muzyczna jaką mogliśmy sobie w tym szczególnym dla nas dniu wymarzyć! Panie dobrały świetny repertuar zgodny z naszymi oczekiwaniami. To profesjonalistki, dlatego nie musieliśmy się martwić czy wszystko pójdzie dobrze. Współpraca przebiegła pomyślnie, a wszyscy goście byli zachwyceni skrzypaczkami :) Polecam z całego serca!

Duet skrzypcowy
21-07-2020

Dziękujemy, to była niezwykła przyjemność móc dla Państwa zagrać! Cała uroczystość była przepiękna i wzruszająca. Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze! Pozdrawiamy

Kontakt Duet skrzypcowy

Nazwa firmy: Duet skrzypcowy
Imię i nazwisko: Barbara Pietrzak
Adres: Katowice, woj. śląskie
515-398...
724-977...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3657
Zadzwoń
515-398...
724-977...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie