Event Designer

Jelenia Góra, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zajmuję się kompleksową organizacją, koordynacją i produkcją ślubów, wesel i wszelkiego rodzaju eventów wymagających celebracji. Tych tradycyjnych w kościele czy urzędzie i tych wyjątkowych - jedynych w swoim rodzaju, w plenerze. Daję wsparcie i pomoc, pomysły, niebanalne projekty i niepowtarzalne aranżacje na każdym etapie przygotowań.

Ze mną nie usłyszysz "nie da się", bo u mnie się wszystko da - jestem specjalistką od rzeczy niemożliwych, organizatorem, dekoratorem, fotografem i wielbicielem wszystkiego co piękne :)

Z wykształcenia jestem prawnikiem, socjologiem komunikacji społecznej i psychologii jednostki, zakochaną po uszy mamą i żoną, wielbicielką kwiatów, koni, nart, gór i wysokich obcasów. Cechuje mnie konstruktywne działanie i nieograniczona wyobraźnia. Projektuję i realizuję wszelkiego rodzaju eventy, z naciskiem na śluby i wesela, bowiem tu jest największe pole do popisu zarówno w koordynacji jak i dekoracjach.

Oprócz koordynacji Waszej uroczystości, zajmuję się również kompleksową, dopasowaną do Waszych potrzeb usługą dekoracji na ślub. Tworzę dla Was indywidualną koncepcję dekoracji, dopasowaną do Waszych wymagań i oczekiwań, współpracuję z największymi i najlepszymi wypożyczalniami sprzętów, mebli i dekoracji na terenie całej Polski oraz z najlepszymi dostawcami świeżych kwiatów z Polski i Holandii.
Dbam o wszystkie detale i szczegóły, aby całość dekoracji była spójna i harmonijna.

Pozdrawiam Was serdecznie i gorąco zapraszam do współpracy
Projektant i realizatorka Waszych marzeń
Dominika Lechowska

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Event.designer
Imię i nazwisko: Dominika Lechowska
Adres: Jelenia Góra, Jelenia Góra, 58-500, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1645

Wyjątkowe sale weselne w mieście Jelenia Góra

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie