Zobacz zdjęcia (5)
Weddingerka Pogotowie Ślubne, Wrocław - zdjęcie 1
Weddingerka Pogotowie Ślubne, Wrocław - zdjęcie 2 Weddingerka Pogotowie Ślubne, Wrocław - zdjęcie 3 Weddingerka Pogotowie Ślubne, Wrocław - zdjęcie 4 Weddingerka Pogotowie Ślubne, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Weddingerka Pogotowie Ślubne id:33171

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Wzruszająca ceremonia ślubu oraz wyjątkowe przyjęcie weselne w pięknym otoczeniu to chwile godne zapamiętania jako najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Aby myśl o minionym ślubie przywoływała pozytywne wspomnienia, warto powierzyć jego organizację profesjonalistce, która zadba o przygotowanie i przebieg uroczystości w najdrobniejszych szczegółach.

Śledząc najnowsze trendy, stale poszukując inspiracji ślubnych i wsłuchując się w potrzeby przyszłych Nowożeńców, projektuję wydarzenia o niepowtarzalnym, osobistym charakterze. Działam na terenie Wrocławia i okolic. Na stronie obok oferty profesjonalnej organizacji ślubu i wesela, odnajdziesz pasjonujące porady i inspiracje ślubne.

Z przyjemnością zajmę się kompleksową organizacją Waszej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Będę czuwać nad tym, aby tego dnia wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem.


Weddingerka Pogotowie Ślubne

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 918

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie