Zobacz zdjęcia (5)
Fine Art Wedding Photography , Kraków - zdjęcie 1
Fine Art Wedding Photography , Kraków - zdjęcie 2 Fine Art Wedding Photography , Kraków - zdjęcie 3 Fine Art Wedding Photography , Kraków - zdjęcie 4 Fine Art Wedding Photography , Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Fine Art Wedding Photography id:55992

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Mam na imię Iwona - jestem fotografem ślubnym Fotografowanie ślubów zarówno w sposób edytorialowy (fine art) jak i reporterski jest dla mnie bardzo ważne - każda chwila jest wyjątkowa i niepowtarzalna i jako taka musi zostać uchwycona.

Fotografując śluby w różnych miejscach, poprzez klimatyczne stodoły, zamki, prestiżowe palace i hotele, kameralne puby, prywatne posiadłości, kościoły czy plener i mając styczność z różnymi narodowościami i kulturami, moje przekonanie o pracy którą wykonuję jako fotograf się utrwaliło: to co lubię, to współpracować z ludźmi otwartymi i pozytywnie nastawionymi do życia - nieważne w jakim miejscu.

Pracuję również w branży modowej i reklamowej: daje mi inne podejście do fotografowania ślubów a przejrzystość, poezja i subtelność najlepiej określają mój styl. Portfolio Moda & Reklama .

Moja przygoda z fotografią (moda) rozpoczęła się w 2005 roku, a od 2010 zaczęłam fotografować również śluby, głównie w Paryżu, ale także w różnych regionach i miastach Francji (Saint-Tropez, Nicea, Bordeaux...). Zaufaly mi również osoby ze świata muzyki, kina i sportu: Adrienne Bailon i Israel Houghton , Mike Philips.
Niektóre z moich fotografii zostały opublikowane w prasie zagranicznej: People (USA) Mariée (FR) oraz na blogach (Style me Pretty, French Wedding Style, Bridal Musings) i bardzo się cieszę, że moja praca jest w również taki sposób doceniana.

Po ponad 20 latach spędzonych we Francji, w tym 10+ letnie doświadczenie w fotografii ślubnej, zdecydowałam przeprowadzić się do Polski i od 2024 roku fotografować śluby w Krakowie i jego okolicach.

Mon Conte de Fées (z j. francuskiego) znaczy Moja Bajka/Baśń. Chcę aby moja wizja Fairy Tales towarzyszyła mi tez dzisiaj fotografując śluby w Polsce.

Od 2010 Francja
Od 2024 roku fotografuję w Polsce, Kraków i okolice.
♥ Przyjmuję teraz rezerwacje na śluby odbywające się w 2024 roku.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Iwona 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 58

Popularne miasta w okolicy