Foto-sekcja specjalna do zadań nietuzinkowych id:8611

Oferta
Dodaj do plannera

Marta i Tomek. Para zamiłowana w fotografii. On od lat pochłonięty fotografią, ona ze skutecznością gąbki chłonąca wiedzę i popadająca w miłość do pociągania za spust migawki. Pewność i doświadczenie plus świeżość i kobiece spojrzenie. Mieszanka wybuchowa. Połączenie specjalne. Fotograficzna sekcja specjalna. Para do fotograficznych zadań nietuzinkowych... Dzwoń, pisz, umówmy sie na spotkanie i porozmawiajmy o fotografii.
Fotografia ślubna to z całą pewnością i zdecydowanie nasze ulubione poletko. Bez dwóch zdań możliwość uczestniczenia w najważniejszym dniu dwojga osób i bycie odpowiedzialnym za to, jak ten dzień zostanie uwieczniony i zapamiętany jest czymś tak niesamowitym, że wręcz podniecającym. To dlatego sobota jest naszym ukochanym dniem tygodnia. Mimo, że zaczyna się już w piątek wieczorem a kończy w zasadzie w niedzielę nad ranem... Jeśli nie wiecie czy jesteście do nas przekonani - umówmy się na kawę. Porozmawiamy o tym jak mogłaby wyglądać nasza współpraca. Zupełnie bez zobowiązań.
Z dziką satysfakcją wykonamy reportaż z wesela na terenie całego kraju! W zależności od ustaleń będziemy Wam towarzyszyć od przygotowań aż do późnych godzin nocnych. Rozstawimy małe przenośne studio w trakcie wesela, wyskoczymy wspólnie na plener, który może odbyć się niekoniecznie w dniu wesela.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Foto-sekcja specjalna do zadań nietuzinkowych
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zabrze
Kod:41-800
Data dodania: 27-08-2012
Liczba odwiedzin: 790

Polecamy

Nowe ogłoszenia