Zobacz zdjęcia (5)
Bajkowe Wspomnienia fotografia i film, Poznań - zdjęcie 1
Bajkowe Wspomnienia fotografia i film, Poznań - zdjęcie 2 Bajkowe Wspomnienia fotografia i film, Poznań - zdjęcie 3 Bajkowe Wspomnienia fotografia i film, Poznań - zdjęcie 4 Bajkowe Wspomnienia fotografia i film, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Bajkowe Wspomnienia fotografia i film id:45099

Poznań, wielkopolskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

W moich kadrach nie znajdziecie sztuczności, a jedynie niczym nie wymuszone emocje. Zatrzymuję je dla Was, żebyście mogli odtworzyć te emocje przez kolejne lata.

Pozwólcie mi być obok w tak ważnym i cudownym momencie Waszego życia. Wychwycę urok przygotowań, cudowność chwili wymiany obrączek, nastrojowość pierwszego tańca, czy chwil kiedy zapominacie o reszcie świata i dla siebie liczycie się tylko Wy.

Stawiam na naturalność na zdjęciach, dlatego podczas reportażu zachowuję się dyskretnie i wtapiam się w tłum, abyście Wy i Wasi goście czuli się swobodnie. Dzieki temu zostaje uwieczniona unikalna chwila. Maleńkie uśmiechy, spojrzenia, czy gesty mają wyjątkową moc. A moje zdjęcia stają się czymś więcej. Wspomnieniami, które ożywają za każdym razem jak sięgniecie po album.

Z kamerzystą Rafałem z Roztańczony Kamerzysta współpracowałam już nie raz i razem tworzymy zgrany duet. Z nami będziesz miała uwiecznione wszystkie wyjątkowe momenty i niezapomniane chwile.

Podczas ślubów używam najwyższej jakości sprzętu, żadne ciemności i trudne warunki nie będą problemem dzięki odpowiedniemu sprzętu i doświadczeniu, które jest podstawą w fotografii reportażowej.

Jesteśmy z Poznania, ale z chęcią dojedziemy +300km, a nawet i dalej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze staramy się zrobić co w naszej mocy, aby w 100% dopasować się do Państwa wymarzonej pamiątki. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem i z przyjemnością poznamy Państwa plany na ten wielki dzień. Postaramy się też podpowiedzieć na co zwrócić uwagę w wielu ślubnych kwestiach. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, bo jesteście dla nas najważniejsi. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz produktach najwyższej jakości możecie mieć pewność zadowolenia z naszych usług.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest to przede wszystkim dopasowanie do Państwa. Jesteśmy elastyczni, kochamy kreatywność i każdy dzień ślubny to dla nas kolejna piękna przygoda, w której znajdujemy unikatowość kadrów. Ofertę dostosujemy do Państwa jeśli wybrane pakiety nie spełniają Państwa potrzeb. Poza zdjęciami i filmem oferujemy też dużo pozytywnej energii, którą docenia każda Para oraz goście weselni :D

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

wyróżnienie w gazecie "nternational Photography Magazine", wyróżnienie w "Keep in the Frame", Zdjęcie dnia w "Keep in the Frame"

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każdy, chociaż zazwyczaj zaczynamy od przygotowań i kończymy po oczepinach lub o godzinie 1.00

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

ślub, wesele do godziny 1.00 oraz krótka sesja filmowo-zdjęciowa w dniu ślubu

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmy ślubne to przygoda rozpoczęta 4 lata temu, ale wcześniej kamerzysta uczestniczył jako praktykant towarzysząc ekipie filmowej podczas ślubów jako pomocnik.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Swoją miłość do aparatu pielęgnuję od najmłodszych lat. Początkowo zdjęcia robiłam wszystkiemu co mnie otaczało, dziś każdego dnia rozwijam siebie oraz swoją pasję szukając niecodziennych kadrów i różnych perspektyw.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoją przygodę ślubną zaczęłam 4 lata temu od kursu ślubnego. Szybko zdobyłam pierwsze zlecenia, gdyż moje prace zostały docenione przez jednych najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. Od tamtego dnia śluby stały się podstawą w prowadzeniu mojej działaności gospodarczej. Poza tym zajmuje się także fotografią ciążową, kobiecą, dziecięcą, czasami także fotografią zwierząt.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Niepowtarzalność kadrów, emocje, których nie da się powtórzyć, wzruszenia, magię tej jednej, jedynej wyjątkowej chwili, w której czasami świat się zatrzyma. Głęboko wierzę w to, że emocje zatrzymane w tym dniu potrafią powracać dzięki zdjęciom i filmom, dlatego tak wielką uwagę przykładamy do wyboru kodów, oraz stworzenia romantycznego nastroju, aby każdego dnia móc wracać i na nowo przeżywać dzień ślubu. Co więcej nasi klienci potwierdzają skuteczność naszej pracy. Przy oglądaniu zdjeć, nawet po latach od ślubu lecą łzy wzruszenia, można odczuć napięcie i stres, a także energię z oczepin i tańców do rana. :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie najwyższej klasy. Najnowsza generacja firmy SONY, jasne obiektyw, radzące sobie w wyjątkowo trudnych warunkach oraz, dodatkowo podczas zlecenia towarzyszą mi lampy błyskowe, które bardzo się przydają na sali podczas wesela.

Sony A7III, Sigma 35 f/1,4, Sony 85 f/1,8, Sony A6400, Canon D6, Canon 24-70 f/2.8
Lampy błyskowe quadralite

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

W tak ważnym dniu musimy być przygotowani na wszystko. Niezależnie od zastanych warunków sprzęt nie może nasz zawieźć. Na każde zlecenie zabieramy ze sobą dodatkowe aparaty, obiektywy i lampy na wypadek uszkodzenia sprzętu głównego. Musimy przewidzieć każde możliwe wydarzenie, aby zagwarantować Wam piękną pamiątkę z całego dnia niezależnie od sytuacji, które mogą się zdarzyć. Dodatkowo nasz sprzęt daje nam możliwość pracowania w najtrudniejszych warunkach oferując przy tym wspaniałą jakość w porównaniu do do innych produktów dostępnych na rynku. Doskonale radzimy sobie zarówno w ciemnych kościołach jak i na sali weselnej kiedy brakuje światła.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj jest to jeden fotograf oraz kamerzysta, ale przy dużych weselach powyżej 150osób polecamy dobranie kolejnego fotografa i/lum kamerzysty w celu uwiecznienia wszystkich gości. Do wyboru usługi kamerzysty z firmy KD Studio lub Roztańczony kamerzysta (najlepiej pytać o dostępność terminu). Zarówno fotograf jak i kamerzyści mają dodatkowo osoby do pomocy w przypadku dużych wesel.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze elegancko. Nie chcemy się jednak szczególnie wyróżniać w tłumie, więc krzykliwe kolory ubrań zostawiamy na inne wydarzenia :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Na pendrive oraz w chmurze. Link można rozesłać rodzinie i najbliższym. Można także pobrać film, w dowolnym momencie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Na pendrive oraz w prywatnej internetowej galerii. Galeria posiada indywidualne hasło, dzięki czemu to para decyduje komu chce udostępnić dostęp do zdjeć. Jest to o tyle wygodne, że pendrive nie zagubi się przy przekazywaniu go gościom weselnym. Każdy chce mieć pamiątkę dlatego udostępniamy taką możliwość.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

czas oczekiwania na zdjęcia to około 2-3 miesiące. W umowie zawarty jest troszkę dłuższy termin na wypadek nagłych sytuacji, urlopów a także nadmiaru zleceń. Zawsze staramy się jednak wywiązać z umowy i nigdy nie przekraczamy podanego w umówię okresu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, odpowiednie postępowanie fotografa i kamerzysty w kościele są podstawą udanych kadrów oraz nie przeszkadzania sobie w pracy. Dodatkowo, jest to miejsce święte więc trzeba się odnieść z szacunkiem.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, zarówno fotograf jak i kamerzysta posiadają certyfikaty ukończenia kursu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

1 sekunda, to moment na idealne ujęcie. Chwila nie do powtórzenia. Emocje, wyłącznie te prawdziwe. Pozowanie zostawmy na bok. Złapać moment, żeby chwila mogła trwać wiecznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy moment jest wyjątkowy, jednak najbardziej lubimy czas przygotowań oraz sesję.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dla sesja to sama przyjemność.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W polce w szczególności są to ogrody oraz pałace, morze oraz góry. Za granicą wybrzeża, klimatyczne miasta charakterystyczne dla danego rejonu. Góry i jeziorka górskie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Hiszpania, miasta przybrzeżne oraz ogród palmowy. Podczas zagranicznej sesji, zazwyczaj wybieramy się w więcej niż jedno miejsce, aby móc jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w danym miejscu. W razie potrzeby wykonujemy sesje o różnych porach tak, aby mieć też najlepsze warunki do zdjeć. Zazwyczaj jedną sesję wykonujemy z rana, a inną wieczorem. Wschody i schody słońca za granicą są także momentami, w których mamy najchłodniejszy czas w wakacyjnym upale więc jest to kolejny plus. Nie tylko światło się liczy, Wasz komfort pracy jest bardzo ważny.

Jaki jest styl naszej pracy?

Zawsze mamy pozytywne nastawienie, ale jesteśmy też profesjonalni. Staramy się o dobrą i luźną atmosferę na sesji. Z relacji naszych Par, stres znika już po pierwszych kadrach :D

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo pozytywnej energii, czasami gości trzeba zachęcić do zabawy, a nam się to znakomicie udaje. Mamy portwieszenie do naszych Par oraz gości weselnych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski na poziomie komunikatywnym. Bardzo często część gości jest z zagranicy, a nawet zdarza się, że jest to Pan lub Panna Młoda. Obsługujemy takie wesela bez najmniejszego problemu :)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

fotografowie nagrodzeni w konkursach ślubnych międzynarodowych

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. W takich przypadkach prosimy o informację na czym Państwu zależy i przygotujemy indywidualną wycenę dla Państwa

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma złej pogody do zdjęć. Bardzo często zła pogoda to najlepsza pogoda, żeby stworzyć coś pięknego i oryginalnego. Radzimy sobie z tym świetnie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, na weselach pracuję przy użyciu lamp błyskowych, jest to świetne rozwiązanie dla sali weselnych posiadających słabsze oświetlenie oraz dodaje głębi zdjęciom. Dodatkowo posiadam profesjonalny sprzęt, który doskonale sobie radzi w trudnych warunkach, nawet przy niewielkiej ilości światła. Dodatkowo każdą parę zabieram na nocny plener na zewnątrz żeby móc udowodnić jak piękne rzeczy potrafią się dziać w momencie kiedy jest ciemno i jesteśmy sami. Umiejętności i dobry sprzęt to podstawa :)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

sesje ślubne za granicą, naturalność w fotografii, dużo drewnianych dodatków, kadry w ciepłej kolorystyce.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Teledysk 3-5min oraz filmy 30-40min ale jeśli wolą Państwo dłuższą opcję, prosimy o taką informację.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

scyzoryk, w wielu sytuacjach to podstawa do dalszego działania :D

Nasze pasje.

Branża ślubna, fotografia ciążowa, rodzinna i noworodkowa, górskie wędrówki, bieganie, sport, książki

Ciekawostki na nasz temat.

Ukończyłam wiele kursów fotograficznych, a moje prace zostały dostrzeżone i wyróżnione przez prowadzących na tle całej grupy. Kocham góry i wszystko co się z nimi wiąże. Wolę surviwal od luksusów i leżenia nad basenem czy morzem. Spanie pod namiotem, w schroniskach górskich oraz pod gołym niebem to najlepsza przygoda. Marzenie do zrealizowania - kurs via ferrata w Dolomitach (planowany do osiągnięcia na przyszły rok). Trzymajcie kciuki :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Pamiętnik Nicholas Sparks, Igrając z ogniem Tess Gerritsen, Alicja z Krainy Czarów,

Opinie Bajkowe Wspomnienia (5)

Bajkowe Wspomnienia fotografia i film id:45099
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2022
Mielec
Data dodania: 15-09-2022

Polecamy z całego serca, zdjęcia wszystkim się bardzo podobają. Mamy dużo ciekawych ujęć z gośćmi, z których każdy jest zachwycony. Piękna sesja w innym dniu była świetnym pomysłem. Na weselu mogliśmy się bawić i spędzić więcej czasu z gośćmi, a na sesję udaliśmy się aż nad morze. Pani Alicja bardzo pomogła nam w dniu ślubu i dodawała otuchy, kiedy emocje brały w górę. W samej organizacji wesela potrafiła podpowiedzieć, co się lepiej sprawdza, a z czego lepiej zrezygnować. Dzięki temu kupiliśmy zimne ognie odpowiedniej długości co okazało się bardzo ważne podczas zdjeć. Wybór Pani Alicji na fotografa był najlepszy. Jesteśmy ogromnie zadowoleni.

B
Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Poznań
Data dodania: 30-08-2022

Z całego serca polecamy " Bajkowe Wspomnienia" , Pani Alicja jest przemiłą osoba, która bardzo angażuje się w swoją pracę dbając o każdy szczegół na zdjęciach. My bardzo z żoną nie lubimy zdjęć, ale dzięki Pani Alicji, jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ zdjęcia są naprawdę przepiękne, a nawet zdobią nasze ściany w domu 😀 Nie potrafiliśmy pozować przed aparatem, ale Pani fotograf świetnie nas poprowadziła, stworzyła przemiłą atmosferę, rozśmieszała nas, a dzięki temu wyszły kadry pełne emocji i szczere, niewymuszone uśmiechy co było dla nas bardzo ważne. Robiliśmy sesje narzeczeńską, co jak się później okazało było pomocne przy późniejszej współpracy na ślubie i podczas sesji ślubnej. Bardzo polecamy każdemu, kto szuka fotografa przy którym będzie mógł czuć się swobodnie i dodatkowo zrobi naprawdę piękną pamiątkę.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Białogard
Data dodania: 24-08-2022

Alicja to osoba pełna pasji i profesjonalizmu czego najlepszym dowodem są jej zdjęcia. Głowę ma pełna pomysłów. Zdjęcia zarówno ze ślubu jak i sesji poślubnej są przepiękną pamiątką. Z pewnością będziemy do niej wracać w przyszłości w związku z innymi okazjami. Bajkowe wspomnienia są naprawdę bajkowe. Zdecydowanie polecam😀

Alicja
24-08-2022

Jak miło słyszeć takie słowa, dziękuję bardzo :)

D
Dobromiła
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 21-08-2022

Bardzo dziękujemy, Alicji, że uwieczniła nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Mamy cudowną pamiątkę w postaci zdjęć oraz albumu. Mieliśmy z Alicją dwie przepiękne sesje (narzeczeńską i poślubną) i jesteśmy z nich ogromnie zadowoleni. Sesje były w miłej atmosferze, stres szybko z nas zszedł. Wszystko było bez skrępowania co było dla nas istotne, gdyż były to nasze pierwsze wspólne sesje zdjęciowe. Ala jest niesamowicie kreatywną osobą, ma dużo ciekawych pomysłów oraz nawiązuje świetny kontakt nie tylko z parą ale także z gośćmi podczas wesela. Wybór jej na fotografa był strzałem w 100% i szczerze z całego serca polecamy Alicję. Daje to gwarancje najpiękniejszej pamiątki

Alicja
21-08-2022

Dobrusiu, dziękuję za Twoją opinię <3

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2022
Poznań
Data dodania: 11-08-2022

Szukając fotografa na nasz ślub, zależało mi, aby była to osoba pełna pasji, kreatywna, ambitna i komunikatywna. Zależało mi, aby zdjęcia z tego dnia były wyjątkowe, niepowtarzalne, pełne magi. I takie właśnie są dzięki Alicji. Już podczas przygotowań Alicja pokazała swój profesjonalizm pomagając całej rodzinie w opanowaniu ogromnych emocji. Dziś oglądając zdjęcia, odnajduje na nich wszystkie te emocje: ekscytację, ciekawość, radość. Zdjęcia są niezwykle naturalne i zmysłowe. Polecam z całego serca!

Alicja
12-08-2022

Dziękuję Wam za zaufanie :)

Kontakt Bajkowe Wspomnienia

Nazwa firmy: Bajkowe Wspomnienia
NIP: 6722098388
Imię i nazwisko: Alicja Wardak
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1919

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy