Girlandy żarówkowe, świetlne, zwisające, napis miłość, żarówkinawesele id:34967

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 05-04-2018
Liczba odwiedzin: 102

Oferta

Wyjątkowy nastrój Twojego wesela/eventu uzyskany dzięki naszemu oświetleniu sprawi, że zapiszecie się na długo w pamięci gości. Ulubiona barwa światła fotografów pozwoli im uzyskać jeszcze lepsze zdjęcia, jedzenie będzie jeszcze apetyczniejsze, a przytulny klimat da gościom więcej komfortu i dobrego samopoczucia.
W ofercie posiadamy girlandy oświetleniowe o długości około 160 metrów(10x16,5m) z rozstawem żarówek co 60 cm oraz girlandy zwisające o długości 2 m w kolorze białym i czarnym, istnieje możliwość wypożyczenia ich z żarówkami led-Edison. Do oświetlenia sal bankietowych, imprez w plenerze, namiotów. W komplecie oferujemy również żarówki o ciepłej barwie światła, ledowe z dekoracyjnymi żarnikami, przez co nie nagrzewają się, są bezpieczne oraz zużywają mniej prądu, nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy nastrój.
W ofercie od maja posiadamy napis MIŁOŚĆ w kolorze białym o wysokości 120 cm. Dlatego w maju i czerwcu na wypożyczenie mamy promocję w cenie 300 zł z dojazdem do 30 km w cenie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Girlandy żarówkowe, świetlne, zwisające, napis miłość, żarówkinawesele
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.