Haneia id:12295

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Haneia to firma która zajmuje się kompleksową koordynacją ślubów, uroczystości weselnych oraz przyjęć okolicznościowych. Profesjonalne zorganizowanie uroczystości pozwoli Państwu uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i niemiłych niespodzianek, a także nie pozwoli na wystąpienie podejścia w stylu „jakoś to będzie”. Dzięki naszej współpracy będą Państwo mogli cieszyć się chwilą, być gościem i jednocześnie gospodarzem uroczystości. Zapewnimy Państwu pomoc na wysokim poziomie.

Opinie (10)

Haneia id:12295
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data dodania: 03-12-2014

Cóż zgadzam się z pozytywami, ponieważ ta firma jest naprawdę znakomita. Dla mnie to coś fantastycznego. Jestem zachwycona pomocą i współpracą przy organizacji przyjęcia. Pomoc w wyborze sukni naprawdę ekstra.

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data dodania: 12-11-2014

Udzielono nam pomocy, fachowej rady i ostatecznie przygotowano całą uroczystość.
Zadbano o kwiaty, dekoracje, jedzenie, salę, zespół, kamerzystę i fotografa.
Jestem zadowolona, ponieważ organizacji odbyła się na oczekiwanym poziomie.

M
Monika
5.00
 / 5
Data dodania: 29-10-2014

Kompleksowa pomoc przy organizacji wesela! Czego chcieć więcej! W pełni zasłużona pozytywna opinia! Tak wspaniałego przyjęcia weselnego nawet nie mogłam sobie wymarzyć.

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data dodania: 09-10-2014

Podzielenie się ciężarem organizacji przyjęcia weselnego z tą firmą było świetnym pomysłem. Jestem zachwycona. Już rok przed datą ślubu rozpoczęliśmy przygotowania i jestem pod wrażeniem, że wszystko udało się tak świetnie zaplanować.

N
Natalia Biedrowska
5.00
 / 5
Data dodania: 17-09-2014

Firma Haneia zorganizowała nam wesele.
Zadbała o odpowiednią salę, o świetnie grający zespół muzyczny, a w czasie wesela poratowano mnie nowymi rajstopami.
W sumie gdyby nie Pani Agnieszka i jej pomocnice, to wesele nie miałoby takiego uroku, a podczas samej uroczystości byłabym mega zestresowana.
Polecam!!!

E
Ewelka
5.00
 / 5
Data dodania: 21-08-2014

Wieczór panieński zorganizowany przez tę firmę to super sprawa i gorąco polecam ją wszystkim. Bez problemu udało się wybrać odpowiednie miejsce. Dla naszej koleżanki – panny młodej to była prawdziwa niespodzianka. Doskonale się bawiliśmy, a przygotowane atrakcje były naprawdę wyjątkowe.

L
Luiza
5.00
 / 5
Data dodania: 28-07-2014

Ta firma bardzo pomogła mi w zorganizowaniu podróży poślubnej. Oferty przedstawione przez tę firmę były naprawdę bardzo ciekawe i trudno było zdecydować się na jedno miejsce. Razem z żoną wybraliśmy Egipt. To był strzał w dziesiątkę. Podróż poślubna była wspaniała i pełna atrakcji.

J
Jolanta
5.00
 / 5
Data dodania: 01-07-2014

Chciałam zorganizować wesele w plenerze, lecz nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Skorzystałam z pomocy tej firmy i razem z narzeczonym byliśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Okazało się, że firma bardzo szybko zorganizowała namioty weselne oraz catering. Dodatkowo pomogła mi też w wyborze stroju oraz fryzury i makijażu.

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 1408

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie