Haneia id:12295

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (10)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 26-04-2014
Liczba odwiedzin: 530

Oferta

Haneia to firma która zajmuje się kompleksową koordynacją ślubów, uroczystości weselnych oraz przyjęć okolicznościowych. Profesjonalne zorganizowanie uroczystości pozwoli Państwu uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i niemiłych niespodzianek, a także nie pozwoli na wystąpienie podejścia w stylu „jakoś to będzie”. Dzięki naszej współpracy będą Państwo mogli cieszyć się chwilą, być gościem i jednocześnie gospodarzem uroczystości. Zapewnimy Państwu pomoc na wysokim poziomie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Haneia id:12295
Ilość głosów: 10
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 03-12-2014
Cóż zgadzam się z pozytywami, ponieważ ta firma jest naprawdę znakomita. Dla mnie to coś fantastycznego. Jestem zachwycona pomocą i współpracą przy organizacji przyjęcia. Pomoc w wyborze sukni naprawdę ekstra.
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 12-11-2014
Udzielono nam pomocy, fachowej rady i ostatecznie przygotowano całą uroczystość.
Zadbano o kwiaty, dekoracje, jedzenie, salę, zespół, kamerzystę i fotografa.
Jestem zadowolona, ponieważ organizacji odbyła się na oczekiwanym poziomie.
Monika
Monika
(5)
Dodano: 29-10-2014
Kompleksowa pomoc przy organizacji wesela! Czego chcieć więcej! W pełni zasłużona pozytywna opinia! Tak wspaniałego przyjęcia weselnego nawet nie mogłam sobie wymarzyć.
Zosia
Zosia
(5)
Dodano: 09-10-2014
Podzielenie się ciężarem organizacji przyjęcia weselnego z tą firmą było świetnym pomysłem. Jestem zachwycona. Już rok przed datą ślubu rozpoczęliśmy przygotowania i jestem pod wrażeniem, że wszystko udało się tak świetnie zaplanować.
Natalia Biedrowska
Natalia Biedrowska
(5)
Dodano: 17-09-2014
Firma Haneia zorganizowała nam wesele.
Zadbała o odpowiednią salę, o świetnie grający zespół muzyczny, a w czasie wesela poratowano mnie nowymi rajstopami.
W sumie gdyby nie Pani Agnieszka i jej pomocnice, to wesele nie miałoby takiego uroku, a podczas samej uroczystości byłabym mega zestresowana.
Polecam!!!
Ewelka
Ewelka
(5)
Dodano: 21-08-2014
Wieczór panieński zorganizowany przez tę firmę to super sprawa i gorąco polecam ją wszystkim. Bez problemu udało się wybrać odpowiednie miejsce. Dla naszej koleżanki – panny młodej to była prawdziwa niespodzianka. Doskonale się bawiliśmy, a przygotowane atrakcje były naprawdę wyjątkowe.
Luiza
Luiza
(5)
Dodano: 28-07-2014
Ta firma bardzo pomogła mi w zorganizowaniu podróży poślubnej. Oferty przedstawione przez tę firmę były naprawdę bardzo ciekawe i trudno było zdecydować się na jedno miejsce. Razem z żoną wybraliśmy Egipt. To był strzał w dziesiątkę. Podróż poślubna była wspaniała i pełna atrakcji.
Jolanta
Jolanta
(5)
Dodano: 01-07-2014
Chciałam zorganizować wesele w plenerze, lecz nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Skorzystałam z pomocy tej firmy i razem z narzeczonym byliśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Okazało się, że firma bardzo szybko zorganizowała namioty weselne oraz catering. Dodatkowo pomogła mi też w wyborze stroju oraz fryzury i makijażu.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Haneia
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:54-220

Nowe ogłoszenia