Jegomość - DJ/konferansjer id:12402

Oferta
Dodaj do plannera

Zastanawiasz się pewnie dlaczego właśnie ja powinienem zostać twoim DJem. Przede wszystkim dlatego, że jestem nie tylko DJ’em, ale też wodzirejem/konferansjerem! To bardzo ważne – w swojej pracy nie ograniczam się tylko do muzyki, ale zajmuję się również prowadzeniem uroczystości, zabawianiem gości, prowadzeniem konkursów i zabaw… słowem tworzeniem odpowiedniej atmosfery podczas Twojego przyjęcia. I robię to w sposób nietuzinkowy.

To wcale nie jest takie oczywiste. Wiele osób, które nieźle radzą sobie za konsoletą nie potrafi „używać mikrofonu”.

Jestem kreatywny, znajdę nietuzinkowe rozwiązanie twoich problemów.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, przygotowuję się na różne okoliczności. Jednocześnie korzystając ze swojego doświadczenia chętnie pomagam w organizacji wydarzeń. Dzięki moim poradom możesz łatwo rozwiązać swoje problemy związane z przygotowywaną uroczystością, niezależnie od tego czy będzie to wesele, integracyjna impreza firmowa czy też zwykła prywatka.

Jestem wszechstronny, nie zamykam się w jednym stylu muzycznym i pewnie nieraz zaskoczę Cię jakąś muzyczną perełką, a to jest to co „tygrysy lubią najbardziej”. Z racji tego, że grywam bardzo różne imprezy, dla bardzo różnych grup wiekowych, świetnie radzę sobie z „godzeniem” na parkiecie tych młodszych i tych starszych imprezowiczów.

Gram dobrą muzykę – jeśli planujesz imprezę w klimatach biesiadnych, to niestety nie jestem odpowiednią osobą. Ale jeśli szukasz kogoś, kto zaserwuje ci muzykę na odpowiednio wysokim poziomie – jestem strzełem w dziesiątkę.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Jegomość - DJ/konferansjer
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 14-05-2014
Liczba odwiedzin: 621

Nowe ogłoszenia