Zobacz zdjęcia (5)
Klasyczne buty, Gdańsk - zdjęcie 1
Klasyczne buty, Gdańsk - zdjęcie 2 Klasyczne buty, Gdańsk - zdjęcie 3 Klasyczne buty, Gdańsk - zdjęcie 4 Klasyczne buty, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Klasyczne buty id:54574

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Moda męską przez całe dekady była zapomnianą siostrą mody damskiej. W przeciwieństwie do swojej bardziej popularnej siostry, nie skupiała na sobie spojrzeń milionów pasjonatów, nie generowała wyjątkowych pokazów które władały sercami widzów. Nie miała też takiego przełożenia na codzienne lub wyjściowe stroje męskiej połowy świata. Na szczęście ten trend powoli, ale konsekwentnie się zmienia. Mężczyźni zaczęli być bardziej świadomi swojej elegancji, prezencji i wizerunku. Chętniej sięgają po personalizowane stylizacje, podkreślające ich styl i status społeczny. Branża modowa to zauważyła i oferuje nowe kolekcje i pomysły adresowane właśnie do męskiego odbiorcy.

Można powiedzieć, że historia powstania Klasycznych Butów nieco wpisuje się w powyższe. Pomysłodawca marki – Zbigniew Famuła, przez dłuższy czas szukał butów, które nie tylko spełnią swoje podstawowe funkcje, ale które będą czymś więcej dla swojego właściciela. Czymś, co opowie historie, pokreśli charakter, udowodni, że styl i jakość są wartościowym kierunek codziennej elegancji. W 2012 roku, 30 par butów, oraz pasja, wiara i marzenia zapoczątkowały funkcjonowanie sklepu Klasyczne Buty.

Od samego początku rozwijane były podstawowe wartości takie jak dbałość o najwyższej jakości produkt, ponadczasowa klasyczna elegancja i przede wszystkim powrót do wspaniałego i nieco zapominanego fachu ręcznego szycia obuwia. Od samego początku opieramy się na współpracy z najlepszymi europejskimi manufakturami takimi jak Carlos Santos, Borgiolli Fratelli, Meka i Berwick, bazując na skórze pochodzącej z Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. W końcu również, z czego jesteśmy bardzo dumni, posiadamy też własną prestiżową markę Partigianii, w której odnaleźć można wszystkie idee, którymi kierujemy się projektując i tworząc buty od samego początku naszego istnienia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-254, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 516

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie