Zobacz zdjęcia (5)
Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia., Poznań - zdjęcie 1
Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia., Poznań - zdjęcie 2 Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia., Poznań - zdjęcie 3 Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia., Poznań - zdjęcie 4 Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia., Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia. id:25494

Poznań, wielkopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Wszystkie detale, które nas otaczają składają się na to jak odbierane jest miejsce, w którym przebywamy. Każda osoba lubi przebywać w miejscu, które swoją harmonią oraz estetyką jest spójne, schludne i pozwala wczuć się w odpowiedni klimat.

Dekoracje sal, restauracji czy hoteli należą do jednych z najważniejszych, ponieważ one potrafią działać na klienta w taki sposób, że wróci do miejsca w którym będzie mu odpowiednio.

Wykonywane przez nas dekoracje pozwolą Państwu przyciągnąć klientów wnętrzem swojego lokalu. W naszej ofercie znajduje się kompleksowy wystrój sal, restauracji oraz hoteli od kwiatów ciętych, doniczkowych czy drzew, po girlandy materiałowe oraz pomoc w dopasowaniu wystroju całego wnętrza podczas remontów.

Ponad to w naszej ofercie można znaleźć mniejsze dekoracje na wybrane uroczystości jak komunie czy wesela lub stroiki oraz wianki bożonarodzeniowe czy Wielkanocne lub walentynkowe.

Profesjonalizm oraz najwyższa jakoś produktów, z których wykonujemy dekoracje dla Państwa pozwolą osobom odwiedzającym poczuć się wyjątkowo. Realizujemy także zamówienia specjalne takie jak wyszukiwanie pożądanych drzewek czy kwiatów oraz innych ozdób i przygotowanie ich do ustawienia w lokalu.

W załączniku przesyłamy próbki z naszymi aktualnymi projektami wianków i ozdób świątecznych oraz chcemy zaproponować Państwu darmowe spotkanie z naszym przedstawicielem, który przedstawi szczegóły współpracy z naszą firmą.

Opinie (2)

Kraina dekoracji kompleksowe usługi dekoratorskie , zaproszenia. id:25494
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-04-2017
Szamotuły
Data dodania: 08-05-2017

Profesjonalne podejście do klienta i do jego wymagań, z mojego wesela dzięki Wam powstał niczym Tajemniczy Ogród ! DZIĘKUJE JESzCZE RAZ OLA

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2017
Poznań
Data dodania: 03-05-2017

Dziękujemy za Wasze podejście, za profesjonalizm.Byłam taka szczesliwa, kiedy zobaczyłam co stworzyliście na moje wesele! :)
Dziękuję jeszcze raz!
Pozdrawiamy cały zespół Kwiaty tu i tam .

liczba odwiedzin: 2116

Popularne miasta w okolicy