Zobacz zdjęcia (1)
Lisie Love, Wrocław - zdjęcie 1
1 / 1

Lisie Love id:47847

Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Nasza zgrana ekipa to trzy naprawdę super dziewczyny!
Karolina – event i wedding manager z ogólnoświatowym doświadczeniem
Dominika – doświadczony wedding planner i wedding decorator oraz event manager
Patrycja – grafik pełen wspaniałych pomysłów i talentów plastycznych
Po tym jak zjadłyśmy zęby na eventach korporacyjnych, przeniosłyśmy całą swoją wiedzę, doświadczenie i pasje na to, co jest dla nas najważniejsze – zakochane i szczęśliwe spojrzenie pary młodej na ich wymarzonym weselu. Oczywiście zorganizowanym przez nas.
Lista zadowolonych par jest pokaźna, a my nie zwalniamy tempa – cały czas organizujemy, planujemy i szukamy dopasowanych do Was rozwiązań.
Tyle o nas, bo kto by chciał więcej słuchać, skupmy się na tym co dla Was jest ważne.
Jak działamy
Marzy Ci, aby do ślubu podjechać karetą ciągniętą przez jednorożce? A może chcesz, aby na weselu grał u Ciebie Bruno Mars?
Nie ma sprawy – wszystko załatwimy! Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Ale tak naprawdę najważniejsze jest to jak chcecie, aby Wasz ślub wyglądał. A może wyglądać naprawdę różnie (styli i pomysłów mamy co niemiara). Z tego powodu, staramy się dogłębnie zrozumieć wasze potrzeby i wizje.
Następne parę miesięcy (a może i lat) spędzimy ustalając szczegóły jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, dlatego tak ważne jest dobre zrozumienie i poznanie siebie nawzajem (konsultantki – para młoda) jak i koncepcji Waszego dnia (a może tygodnia…? 😉).
Współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującej rozmowy – umawiamy się u nas w biurze, albo na mieście na kawę i ciacho (my stawiamy 😉), a w tym czasie Wy opowiadacie nam o wszystkich swoich pomysłach, wizjach, czy też wątpliwościach. Nie macie nic sprecyzowanego? Nic szkodzi – mamy ze sobą portfolio ze zrealizowanych przez nas przyjęć, więc jak nie macie nic na myśli – wymyślimy to razem.
Nasze doświadczenie
Stworzyłyśmy wiele świetnych wesel i przyjęć, które znajdziecie w naszej zakładce „Portfolio”, a wszystko to zaczęło się od… eventów korporacyjnych. Boicie się, że nie poradzimy sobie z Waszą teściową, babką, lub ciotką? Dałyśmy sobie radę z paniami z marketingu i prezesami największych marek, więc z nimi też damy sobie radę 😉.
Tutaj mały back ground naszego przygotowania do roli wedding plannera.
Razem stworzyłyśmy wiele eventów takich jak: gale, bankiety, konferencje, jubileusze, spotkanie z kluczowymi klientami, czy integracje. Do naszych zadowolonych klientów należą takie firmy jakie: Aflofarm, Grupa Lotos, PKN Orlen, Bank BNP, HP, Amazon, Lidl, Toyota, Polska Organizacja Turystyczna i wiele, wiele innych.:)
Naszym zadaniem było między innymi tworzenie całej koncepcji kreatywnej wydarzenia, wybór lokalizacji, zapewnienie odpowiedniej oprawy graficznej i technicznej (koncerty lub konferencje) oraz zadbanie, aby wszystkie przygotowania oraz sama realizacja przebiegły zgodnie z planem i bez żadnych zakłóceń.
W naszych realizacjach nie brakuje również realizacji wydarzeń tematycznych (znamy 101 motywów przewodnich wydarzeń 😊), dekoracji stołów oraz całych sal oraz współpracy z największymi gwiazdami takimi jak: Natalia Nykiel, Cleo, Piotr Cugowski, Anna Karwan czy Varius Manx! (to kogo z nich zapraszamy na wesele?).
Dodatkowo mamy na koncie nie jedno tak zwane zadanie specjalne.
Okrągły stół bankietowy dla 20 osób, magentowy kolor na każdym elemencie pikniku na 1500 osób, stworzenie koncepcji kreatywnej i dekoracji eventu w stylu lat 60’tych, występ 3 gwiazd na jednej scenie tego samego wieczoru, czy ręcznie wykonywane elementy dekoracji na potrzeby wizji marynarskich klienta – to tylko niektóre z ciekawych wyzwań z jakimi poradziłyśmy sobie wykorzystując nasz lisi spryt.:)
Ta działalność eventowa nauczyła nas niesamowitej dbałości o detale i perfekcyjnego wykonywania postawionych nam zadań o wyjątkowo napiętych deadline’ach (eventu na 250 osób nie tworzy się w jeden rok, tylko w jeden… miesiąc). Ten typ pracy daje nam ogromną satysfakcję, ale wciąż czułyśmy, pewien niedosyt…
Bo choć eventy to wspaniałe wydarzenia, które składają się z wielu złożonych elementów to nastawione są na budowanie i podtrzymywanie relacji bardzo biznesowych. Dzięki organizacji ślubów i wesel jesteśmy w stanie dopełnić naszą pracę o niesamowite i niepowtarzalne emocje związane z tym typem uroczystości. Radość jaką daje nam szczęście pary młodej i jej uśmiechy, to coś co nadaje naszej pracy dodatkowych barw i to tylko tych pozytywnych!:)
Dlatego, połączenie wiedzy eventowej ze ślubną to duet doskonały – przekonało się już o tym wiele par – przekonajcie się i Wy!
Po spotkaniu my przygotowujemy dla Was kalkulacje – ile będzie kosztować takie przyjęcie. To spora oszczędność czasu – nie musicie tego sprawdzać, dzwonić, wyceniać i pisać setki maili, aby się tego dowiedzieć. Po tym, przeglądamy przygotowany arkusz, zmieniamy, dopasowujemy i… mamy to!

liczba odwiedzin: 1254

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie