Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer id:21761

Oferta
Dodaj do plannera

Twoja Uroczystość z Klasą

Magdonna & Greg - DJ-Konferansjer-Wodzirej

Od wielu lat zajmujemy się Profesjonalną Oprawą Muzyczną Imprez Okolicznościowych. Mamy za sobą liczne Eventy, z których każdy przysporzył do poszerzenia wiedzy i poprawy jakości świadczonych usług sfinalizowanych sukcesem. Dysponujemy awangardowym zapleczem techniczno-artystycznym, pozwalającym na organizację imprez tanecznych eklektycznego charakteru, takich jak : Bankiety Prywatne i Firmowe, Uroczystości Ślubne oraz inne Priorytetowe Imprezy w Kompetentnej Odsłonie poprowadzone przez Artystyczny Duet Dj'a Greg'a & Dj Magdonny, a także jej umiejętności w roli Prezentera, Tancerki & Vocalistki uatrakcyjniając Performance Muzyczny. Potrafimy zabrać odbiorców w inny wymiar rzeczywistości.

Drodzy Narzeczeni!
Zbliża się Wasz wyjątkowy dzień. Ślub to akt patetyczny i ceremonialny, a jednocześnie nad szczęśliwy. Owocne uczucia powinny przenieść się również na Salę Weselną.

Jeżeli sam DJ na Uroczystość Ślubną was nie satysfakcjonuje, nie odkryjecie ulepszonej oferty niż Magdonna & Greg! Ręczymy za szaloną zabawę w rytm Waszych ulubionych utworów. Wiemy doskonale jak lubią bawić się różne pokolenia gości, dlatego też na imprezie weselnej usłyszycie najpopularniejsze piosenki, przy których parkiet nigdy nie będzie pusty. Profesjonalny Duet M&G na wesele dba o każdego gościa i nastraja swój repertuar do aktualnych preferencji. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasza Rodzina i pozostali Goście Weselni zapamiętali ten czas na długo. Naszym zadaniem jest również zapewnienie fachowego oświetlenia Pomieszczenia Weselnego, a także najwyższej klasy nagłośnienia. Dzięki temu Uroczystość zyska naprawdę wyjątkową i zapierającą dech w piersiach scenografię.

Pomagamy również w ustalaniu analitycznego harmonogramu Uroczystości Weselnej. Naszym zadaniem jest pomoc Nowożeńcom w spełnieniu wszystkich życzeń min, : wyborze Pierwszego Tańca, doborze odpowiedniego repertuaru na przyjęcie, ustaleniu Listy Zabaw oraz Konkursów, przeprowadzeniu Oczepin, przygotowaniu wzruszającego Podziękowania dla Rodziców.

Gwarancja doskonałej, niezapomnianej, ciepłej atmosfery.

Cena Oprawy Muzycznej zależy od daty, miejsca i rodzaju Imprezy. Cena obowiązuje w okolicach 40 km od Ostródy. W przypadku imprez w innej lokalizacji do ceny doliczamy koszty noclegu i dojazdu.

W rzie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Podana cena dotyczy przede wszystkim terminów Sobotnich. Piątkowe terminy 15% taniej.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / wesele

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZY
- Deejay, Konferansjer, Wodzirej

SPRZĘT DJ-SKI
- Pioneer DJM-800
- Pioneer CDJ 900
- Interface traktor audio 4 dj / Traktor kontrol X1 MK2

NAGŁOŚNIENIE
- Mackie HD1521
- Reloop active pa set 1600
- Mikrofony bezprzewodowe/przewodowe Shure

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE PARKIETU & SALI
- Rampa lub statywy oświetleniowe
- Głowice, reflektory, efekty LED
- Kontroler DMX

AKCESORIA
- Okablowanie, końcówki, statywy, przedłużacze
- Podest sceniczny

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer id:21761
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Adam i Sylwia Dodano: 23-07-2016
Data imprezy: 09-07-2016
(5)
DZIĘKUJEMY za cudowne wesele! Wszyscy goście ciągle wspominają jaką super oprawę muzyczną mieliśmy no i oczywiście reakcje gości podczas różnych zabaw! cudownie było nasze cudowne wymarzone wesele :-) Pozdrawiamy Adam i Sylwia

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Kod:10-900
Data dodania: 27-06-2016
Liczba odwiedzin: 289

Nowe ogłoszenia