Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

MANI LOVE Nowoczesny Film ślubny id:33694

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
MANI LOVE Nowoczesny Film ślubny

Elżbieta Ostatnio widziany 12-02-2018
662-950...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 04-02-2018
Liczba odwiedzin: 90

Oferta

Wasze najpiękniejsze chwile w filmie
Życie składa się z wielu momentów – tak jak film ślubny. Specjalnie dla Was tworzę je w najlepszej jakości i stylu. Cechuje mnie indywidualne i kreatywne podejście. W ten najważniejszy dzień liczy się przede wszystkim wasz komfort – dlatego pracuję cicho i dyskretnie, a gdy trzeba służę niezbędnym wsparciem. Kocham swoją pracę, bo jestem niepoprawnym romantykiem, a każde zlecenie to dla mnie nowa historia do opowiedzenia. Zapraszam do zapoznania się z moim pozaślubnym portfolio oraz BIO.

Sprzęt
Pełnoklatkowa lustrzanka (DSLR) z zestawem jasnych obiektywów. Klasa sprzętu pozwala na dyskretne zarejestrowanie uroczystości i nie krępuje Pary Młodej i gości. System stabilizacji zapewnia statyczne filmowe ujęcia. Każdy film przechodzi przez spersonalizowany proces postprodukcji, który nadaje mu niepowtarzalny charakter.

Reportaż Ślubny
Reportaż trwa około 60 min. Jego scenariusz zależy od indywidualnego charakteru ślubu oraz ustaleń z Parą Młodą. Składa się z kilku rozdziałów, każdy ma oddzielny charakter oraz dopasowaną według preferencji ścieżkę dźwiękową. Nowoczesny montaż nadaje produkcji dynamiki i świeżości. Przykładowe elementy: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo rodziców,przysięga małżeńska w kościele, życzenia, pierwszy taniec, zabawa na weselu, tort weselny, oczepiny.

Dodatki (za dopłatą)
Historia poznania Pary Młodej, Podziękowania dla rodziców, Slideshow, Plener, Teledysk ślubny, Wywiady z gośćmi podczas wesela, Nowoczesne Video zaproszenia ślubne.

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Pakiet
od 2800 do 5000 / 12 godzin

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Mani Love Wedding Films
Imię:Elżbieta
Nazwisko:Manuiło
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia