Oferta | Opinie 0

MATRIX-PROFESSIONAL MUSIC GROUP/WESELA, STUDNIÓWKI id:3132

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 01-07-2010
Liczba odwiedzin: 1381

Oferta

MATRIX-PROFESSIONAL MUSIC GROUP-to absolutnie bezkonkurencyjny, świeży, kreujący nową jakość na polskim rynku usług muzycznych zespół "cover-bendowy" z dodatkiem własnej twórczości muzycznej. Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż zarówno profesjonalnym organizatorom wydarzeń muzycznych, koncertowych, promocyjnych, branżowo-firmowych czy też plenerowych jak i klientom indywidualnym (uroczystości weselne, studniówki, sylwestry, bankiety, imprezy korporacyjne, dancingi, itp) proponujemy ten sam, najwyższy poziom wykonawczy z dodatkami prawdziwego show i wodzirejstwem na najwyższym poziomie.
Teraz - za naszą sprawą - także indywidualny zleceniodawca, może za niewygórowaną cenę skorzystać z usług muzycznej realizowanej przez trzech profesjonalnych muzyków, grających praktycznie każdy styl muzyczny w niespotykanych wspaniałych aranżacjach z zastosowaniem bezkompromisowo brzmiącego, "zawodowego" sprzętu największych i najlepszych firm na świecie.
Doskonałe przygotowanie warsztatowe-wokalowe, wynikające zarówno z kierunkowego wykształcenia muzycznego jak i doświadczenia estradowego i studyjnego, jest cechą wyróżniającą nasz zespół spośród całej rzeszy innych wykonawców funkcjonujących na rynku usług muzycznych.
Zespół MATRIX nie uznaje kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanego nagłośnienia, co przekłada się na doskonałe, komfortowe brzmienie zespołu.
Klasyczna konfiguracja instrumentalna, jaką można usłyszeć w podstawowych skł

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

MATRIX-PROFESSIONAL MUSIC GROUP/WESELA, STUDNIÓWKI
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-240

Nowe ogłoszenia