Zobacz zdjęcia (6)
Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 6

Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara id:40789

Warszawa, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
796-555...
516-215...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski

Nazywam się Klaudia Fedyryszyn jestem mgr sztuki w zakresie gry na wiolonczeli. Gram solo współtworzę zespoły Wars&Sawa oraz Dolcissimo Quartet, współpracuje z pianistką/organistką. Jeśli szukacie oprawy muzycznej na swoje przyjęcie lub ślub jesteście w idealnym miejscu. Od kilku lat zajmuje się spełnianiem muzycznych marzeń Par Młodych, po rozmowie zaproponuję Wam najlepszą opcję- pasującą do klimatu wesela, upodobań muzycznych i warunków finansowych.

Wiolonczela solo - Wiolonczelowa suita J.S. Bacha, Łabędź C. Saint-Saensa, Ave Maria w wersji na wiolonczlę to gwarancja łezki w oku ;)

Jestem wiolonczelistką Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Zagrałam koncerty ze sławami takimi jak: Andrea Bocelli, Adam Sztaba, Natalia Kukulska, Nikola Kołodziejczyk, Krzysztof i Piotr Cugowscy, Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Igor Herbut, Beata Kozidrak, Urszula, Kayah i wiele wiele innych, których nie sposób zliczyć. Pracuje także dla floty statków Viking Cruises, gdzie jak na Titanicu gram melodie do samego końca! :)

Wars&Sawa to duet gitara i wiolonczela. Posłuchajcie naszych nagrań a przekonacie się, że to naprawę piękne połączenie. (Film pierwszy, poniżej opisu)

Rafał Pękalski to gitarzysta któremu nie straszny żaden utwór. Kończył szkołę muzyczną na gitarze klasycznej, choć w sercu ma folk! Komponując świetnie dopasowuje aranżacje do dźwięków wiolonczeli :)

Śpiew, wiolonczela i fortepian/organy.
Do tej opcji nie potrzebujecie organisty!
Zdolna pianistka Julia, gra wszystkie części stałe mszy wraz z towarzyszeniem wiolonczeli oraz przepięknie zaśpiewa.
Zagramy instrumentalnie muzykę klasyczną a także zaśpiewamy pieśni takie jak " Gdy się łączą ręce dwie", " Ty tylko mnie poprowadź". ( Film trzeci, poniżej opisu)

Dolcissimo Quartet czyli Magda, Wiktoria, Małgosia i Klaudia. Gramy ze sobą od studenckich lat a na co dzień przyjaźnimy się ze sobą. Kwartet to nasz sposób na życie, pasję i pracę w jednym. Czyż nie brzmi wspaniałe? Atmosfera, zgoda, zaangażowanie i profesjonalizm to dla nas priorytet. ( Film drugi, poniżej opisu)

W ofercie:
- Oprawę muzyczna ślubów cywilnych
- Oprawę muzyczna ślubów kościelnych
- Koncerty dla gości
- Eventy, inne uroczystości

Gramy z pasją, z łatwością aranżujemy utwory, które chcielibyście mieć na swoim ślubie czy przyjęciu. Utwory muzyki rozrywkowej, klasycznej, religijnej.

Zachęcam do zapoznania się z naszymi nagraniami.

Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara - film 1 Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Studio gry na wiolonczeli (4)

Oprawa muzyczna ślubu: skrzypce, wiolonczela, organy, śpiew, gitara id:40789
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-12-2021
Legionowo
Data dodania: 10-01-2022

Klaudia i Rafał to profesjonaliści w każdym calu. Począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego, a kończąc na występie podczas przyjęcia weselnego. Sympatyczni, z wysoką kulturą osobistą i ogromnym talentem muzycznym. Utwory w ich wykonaniu to wirtuozostwo. Do tego na naszą prośbę opracowali muzycznie kilka piosenek z repertuaru różnych artystów - ich wersje były przepięknie, muzycznie wysmakowane i bardzo klimatycznie dopasowane do atmosfery naszego przyjęcia. Duet, który jak najbardziej można polecić na każdą uroczystość, zarówno w kameralnym gronie, jak i w szerszym, również na świeżym powietrzu, a także w lokalu. Ponadto pod względem kosztów oprawy są bardzo konkurencyjni w porównaniu z innymi zespołami.

Klaudia Fedyryszyn
08-02-2022

Bardzo dziękujemy za miłe słowa:) Ogromny zaszczyt dla Nas, towarzyszyć w Państwa najpiękniejszym dniu ♥️

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Płock
Data dodania: 07-10-2021

Bardzo dziękuję za tak piękną oprawę i genialną organizację. Nic nie musiałam się martwić, nie bałam się, że coś nie wypali, bo z Panią Klaudią był bardzo szybki kontakt, a poza tym jest to bardzo konkretna osoba.
Wracając do oprawy muzycznej, wszyscy goście byli zachwyceni, tak jak ja z mężem :) łzy w oczach same się pojawiały. Bardzo dziękuję za tak wspaniałe emocje i cieszę się że właśnie na ten duet się zdecydowałam.
Jeśli ktoś się zastanawia kogo wybrać, polecam zadzwonić i porozmawiać, a napewno się nie zawiedzie.

Klaudia Fedyryszyn
07-10-2021

Bardzo dziękujemy ♥️ cieszymy się, że nasza muzyka porusza serca :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Mikorzyn
Data dodania: 10-09-2019

Piękny występ w trakcie wesela na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystko było dopracowane do perfekcji. A wiele utworów z tematem przewodnim z "Gry o tron" na czele sprawiło, że wielu gości nuciło pod nosem linię melodyczną :) Dziękujemy!

Klaudia Fedyryszyn
10-09-2019

Dziękujemy bardzo! Cieszymy się, że mogliśmy być przy Was w tak ważnym dniu ♥️

E
Elzbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2019
Solec Kujawski
Data dodania: 28-07-2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną podczas naszej ceremonii zaślubin. Była ona źródłem wielu wzruszeń ☺ polecamy bardzo serdecznie!

Klaudia Fedyryszyn
10-09-2019

Dziękujemy 😊 My również byłyśmy wzruszone piękną uroczystością :)

Kontakt Studio gry na wiolonczeli

Nazwa firmy: Studio gry na wiolonczeli
NIP: 7972078134
Imię i nazwisko: Klaudia Fedyryszyn
Adres: Warszawa, , 02-849, woj. mazowieckie
796-555...
516-215...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3259
Zadzwoń
796-555...
516-215...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie