Zobacz zdjęcia (5)
Melonik i Welonik Event & Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Melonik i Welonik Event & Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Melonik i Welonik Event & Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Melonik i Welonik Event & Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Melonik i Welonik Event & Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Melonik i Welonik Event & Wedding Planner id:37970

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Porozmawiaj z nami przez kilka minut, a szybko zorientujesz się, że trafiłeś na właściwe osoby.
Jesteśmy organizatorkami nietuzinkowych wesel i eventów dla najbardziej wymagających par i klientów.
Proponujemy najwyższą jakość usług. Jesteśmy członkiem prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantó Ślubnych. Planujemy eleganckie, stylowe, efektowne i radosne uroczystości.
Jesteśmy zwolenniczkami wspólpracy, wraz z naszym zespołem specjalistów łączymy i wykorzystujemy naszą wiedzę tworząc niesamowite, zindywidualizowane projekty i piękne scenografie przyjęć weselnych.

Talk to me for few minutes and you’ll realise pretty quickly that you're in a right place.
We are the luxury weddings and events planners for the most demanding clients and couples.
We offer the first service class. We are the members of Polish Association of Wedding Planners who plans elegant, stylish, glamorous and happy celebrations.
We are a big advocate of partnerships, together with our team create an incredible wedding.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda Para ma inne potrzeby i oczekiwania, co doskonale rozumiemy i na początku współpracy wspólnie określamy zakres naszych obowiązków i poziom zaangażowania. Pary, które decydują się na kompleksową organizację ślubu i wesela z nasza agencją korzystają ze stałych konsultacji mając pewność, że zaplanujemy wszystkie elementy przyjęcia w najdrobniejszych szczegółach.
Wy i Wasi goście będziecie wspominali Wasz ślub ze wzruszeniem ponieważ sięgamy do wszelkich dostępnych na rynku technologii i możliwości. Zajmiemy się stylizacją orszaku ślubnego, usadzeniem gości, doradzimy w kwestii menu ślubnego. Podamy gotowe pomysły na prezenty dla gości. Pomożemy przekonać rodziców do Waszych pomysłów i wizji. Podpowiemy jak powinien być zorganizowany dzień ślubu i wesela tak aby wszystko poszło wg planu. Chcemy by Wasz dzień był jedyny w swoim rodzaju, taki jaki sobie wymarzyliście.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zaczynamy od pierwszego spotkania lub rozmowy telefoniczej, podczas której ustalamy jakie są oczekiwania Pary Młodej. W kolejnym etapie, na bazie informacji od narzeczonych przygotowujemy listę wydatków oraz planujemy budżet. Po akceptacji budżetu podpisujemy umowę i zabieramy się do pracy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Biegle w mowie i piśmie posługujemy się językiem angielskim.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Do każdego przyjęcia i pary młodej podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasza praca wymaga wiele pracy i zaplanowania w najdrobniejszych szczegółach dlatego w jednym czasie możemy zoganizować maksymalnie dwa przyjęcia.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Z reguły ok 8 miesięcy wystarczy na zaplanowanie i zorganizowanie ślubu i przyęcia weselnego, ale zdarza się również, że na organizację eventu mamy 3 miesiące lub nawet mniej.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z parą tak często jak tylko dysponują oni czasem i w zależności od tego czy mieszkają w Polsce czy za granicą. Na początku organizacji i planowania kontakt jest zdecydowanie częstrzy ponieważ musimy ustalić wiele szczegółów. Nasz kontakt to nie tylko sprawy służbowe, ale również pogaduchy, a nawet wirtualna kawa :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Pomagamy parom na różnych etapach ślubnych przygotowań. Para młoda sama decyduje, które elementy i szczegóły ślubu powierzyć nam, a jakie decyduje się zorganizować sama.

Opinie (2)

Melonik i Welonik Event & Wedding Planner id:37970
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 02-12-2021

Już po krótkiej rozmowie z panią Justyną w trakcie wydarzenia #weddingiscoming wiedzieliśmy, że jest specjalistką w swojej branży. Współpraca z panią Justyną to czysta przyjemność. Całość organizacji wesela została rozłożona na czynniki pierwsze, dzięki czemu mieliśmy pewność, że o niczym nie zapomnimy i wszystko przebiegnie zgodnie z należytym porządkiem. Praca pani Justyny w ostatnim tygodniu przed ślubem jak i w dniu ślubu była wprost nieoceniona! Polecamy każdej parze usługi Melonik i Welonik :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 09-10-2018

Piątek, piętnastego czerwca, był najpiękniejszym dniem naszego życia. Mimo chmur na niebie, dzięki Pani Justynie i jej pomocnikom ślub oraz wesele wyszły idealnie! Polecamy całym sercem przyszłym parom młodym. Pozdrawiamy i życzymy dużo miłości!

liczba odwiedzin: 2614

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie