Phenomen String Quartet | Oprawa muzyczna ślubu Warszawa, mazowieckie - cover
Zobacz zdjęcia (12)

Phenomen String Quartet

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
692-877...
883-166...

Instrumenty:

 • altówka
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 2
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

Phenomen String Quartet to klasyczny kwartet smyczkowy złożony ze znakomitych instrumentalistów, absolwentów prestiżowych uczelni muzycznych w Warszawie, Berlinie i Londynie. Oferujemy oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, ceremonii zaślubin, spotkań rodzinnych, biznesowych, eventów, bankietów oraz imprez firmowych na terenie całego kraju. W naszym repertuarze znajdują się zarówno utwory z kręgu muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. Ponadto współpraca z aranżerami daje nam możliwość przygotowania dla Państwa utworów na specjalne zamówienie, skomponowanych na potrzeby danej uroczystości.

Doświadczenie sceniczne, profesjonalizm oraz pasja muzyków, z którymi współpracujemy gwarantuje wysoki poziom artystyczny każdego występu.

Skontaktuj się z nami! Wspólnie wybierzemy najatrakcyjniejszą oraz najkorzystniejszą ofertę.
Słuchamy, doradzamy i spełniamy oczekiwania.

Oferta

Cena uzależniona jest od wybranego przez Państwa pakietu oprawy muzycznej oraz wariantu zespołu. Ofertę wysyłamy na adres e-mail.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy muzykami z gruntownym wykształceniem muzycznym oraz ponad 10 letnim doświadczeniem w branży ślubnej. Wybór naszej oprawy muzycznej to 100% gwarancji, że ten aspekt ceremonii ślubnej będzie dopracowany w każdym calu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Istotną, wyróżniającą cechą naszego kwartetu jest to, że nasze dwie instrumentalistki są wybitnymi i uznanymi wokalistkami. Oliwia jest wspaniałą wokalistką rozrywkową, a Ewelina zachwyca przepięknym sopranem klasycznym. Dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni repertuarowo i w naszym czteroosobowym składzie jesteśmy w stanie zagrać i zaśpiewać prawie wszystko :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ gwarantujemy najwyższy poziom wykonawczy, znakomitą prezencję sceniczną i sprawny kontakt z Klientem.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Niewątpliwie naszą najmocniejszą stroną jest nasz profesjonalizm i doświadczenie. Jesteśmy wykształconymi muzykami z wieloletnim stażem zawodowym, graliśmy na największych scenach Europejskich oraz z wieloma gwiazdami polskiej muzyki pop, takimi jak Edyta Górniak, Krzysztof Cugowski, Mietek Szcześniak, Varius Manx i inni. Nasz występ na ślubie gwarantuje, że oprawa muzyczna będzie niczym muzyka przeniesiona z sali Filharmonii Narodowej lub Opery Leśnej ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubimy ze sobą grać, muzyka sprawia nam nieopisaną radość. Uwielbiamy dzielić się nią z innymi, i to właśnie jest najpiękniejsze w naszej pracy.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Muzyka to nasza pasja, która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Cieszymy się widząc, że wzbudza emocje podczas najważniejszych chwil w życiu Par Młodych, że możemy się dzięki niej przyczynić do uczynienia tego Szczególnego Dnia jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy dyplomy magisterskie Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademii Muzycznej w Krakowie oraz The Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Uczestniczyliśmy też w licznych kursach mistrzowskich z największymi autorytetami muzyki klasycznej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każdy z naszych muzyków posiada około 10 letnie doświadczenie w branży ślubnej. Nasz muzyczny fach natomiast szlifujemy od dziecka- zaczynaliśmy w wielu 4,5 lub 6 lat :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Obok klasycznych ślubów kościelnych (katolickich) i cywilnych mieliśmy również przyjemność grać na ślubach humanistycznych, kościelnych plenerowych, a także na ceremonii protestanckiej, a nawet muzułmańskiej. Nie boimy się żadnego muzycznego wyzwania :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowa usługa oprawy muzycznej ślubu trwa od 30 min do 1,5 godziny - zależy to od czasu trwania ceremonii (kościelna jest na przykład sporo dłuższa niż cywilna), a także wybranego pakietu - z życzeniami lub bez.
Jesteśmy także otwarci na stworzenie muzycznego tła w innych momentach tego Szczególnego Dnia, np. obiadu weselnego - wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Występujemy najczęściej jako kwartet. W naszym czteroosobowym składzie możemy przeobrazić się z klasycznego kwartetu w trio z wokalem rozrywkowym lub klasycznym - nasze 2 instrumentalistki są uznanymi wokalistkami.
Istnieje także możliwość wynajęcia innych składów, tj. kwartet z barytonem, duet skrzypce&wokal, duet instrumentalny, skrzypce/wiolonczela solo.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Posiadamy wysokiej klasy instrumenty mistrzowskie z pracowni najlepszych lutników polskich i zagranicznych. Zwykle występujemy akustycznie, jednak jeśli wymaga tego sytuacja oferujemy własne nagłośnienie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Wszyscy znamy język angielski w stopniu komunikatywnym, posługujemy się też średniozaawansowanym niemieckim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Tak naprawdę każdy moment jest właściwy - najlepiej skontaktować się z nami jak najwcześniej, ale kilka miesięcy przed ceremonią też jest ok.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Gorąco zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy telefonicznej, podczas której szczegółowo wyjaśnimy, jak wygląda współpraca z nami i nasza oprawa muzyczna. Taka konsultacja jest całkowicie bezpłatna.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mejlowo, rzadziej smsowo. Zwykle pierwszy kontakt odbywa się za pośrednictwem mejla, następnie, po wyrażeniu przez Państwa zainteresowania ofertą, umawiamy się na rozmowę telefoniczną, podczas której opowiadamy o swojej pracy, odpowiadamy na pytania i omawiamy wszelkie szczegóły. Kontaktujemy się tak często, jak wymaga tego sytuacja, czyli do momentu aż wszystko zostanie ustalone i dopięte na ostatni guzik.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Ejos
Imię i nazwisko: Monika Kościelna-Pastuszak
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
692-877...
883-166...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1077
Zadzwoń
692-877...
883-166...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie