Music4UCrew.DJ'e i wokalistka. Obsługa imprez id:16039

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę muzyczną:

- imprez okolicznościowych (wesela, bale, studniówki, urodziny, komunie) przez doświadczonych DJów – konferansjerów z towarzyszeniem wokalistki śpiewającej na żywo (na życzenie klienta)
- obsługę muzyczną ślubu (śpiew, gitara, akordeon – pieśni religijne podczas mszy świętej, marsz weselny)
- umilenie dobrą muzyką poczęstunku ślubnego dla osób nie organizujących przyjęć weselnych
- występ wokalistki/gitarzystki/akordeonistki na żywo w repertuarze rozrywkowym i poetyckim w klubie/restauracji/hotelu czy podczas imprezy plenerowej.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem audio oraz oświetleniem. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą salę niezależnie od jej wielkości. Możemy dopasować repertuar i charakter przeprowadzenia imprezy do potrzeb klienta. Od zabaw tanecznych po jazzowy klimat, od pieśni biesiadnej po piosenkę kabaretową i poetycką.Najważniejsze dla nas są punktualność, profesjonalizm, zachowanie bezwzględnej trzeźwości i kultury osobistej by móc zapewnić gościom i klientom jak najlepszą zabawę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / wesele

Ceny za usługę ustalane są indywidualnie zależnie od formy wydarzenia, czasu trwania, miejsca i liczby osób zaangażowanych w przeprowadzenia imprezy. Jesteśmy elastyczni i przygotujemy odpowiedni program według sugestii i możliwości zamawiającego.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Music4UCrew.DJ'e i wokalistka. Obsługa imprez
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Morąg
Data dodania: 04-09-2015
Liczba odwiedzin: 289

Nowe ogłoszenia