Zobacz zdjęcia (5)
My Dla Was - organizacja ślubów i wesel, Gdańsk - zdjęcie 1
My Dla Was - organizacja ślubów i wesel, Gdańsk - zdjęcie 2 My Dla Was - organizacja ślubów i wesel, Gdańsk - zdjęcie 3 My Dla Was - organizacja ślubów i wesel, Gdańsk - zdjęcie 4 My Dla Was - organizacja ślubów i wesel, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

My Dla Was - organizacja ślubów i wesel id:45059

Gdańsk, pomorskie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

My dla Was jest agencją ślubną, w której zajmujemy się kompleksową i częściową organizacją ślubów i wesel. Oferujemy współpracę na każdym etapie organizacji uroczystości ślubno – weselnych. W ofercie mamy również konsultacje ślubne dla Par planujących ślub i ślubne SOS. Każdym ślubem zajmujemy się osobiście i do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie. Skutecznie planujemy, przygotowujemy i koordynujemy przyjęcia w najdrobniejszych szczegółach zachwycając nawet najbardziej wymagających klientów.
Jeśli jesteście zapracowani, nie macie pojęcia od czego zacząć lub nie macie pomysłu na ślub? My Cię w tym wyręczymy. Powierzając nam organizację wyjątkowego wydarzenia w życiu, nie tracąc przy tym nad nim kontroli, zyskujecie czas, spokój ducha i gwarancję, że dzięki naszej pracy dzień Waszego ślubu będzie idealny.

liczba odwiedzin: 860

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie