Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

MySTOCK - drink bar, organizacja przyjęć oraz doradztwo id:33705

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
MySTOCK - drink bar, organizacja przyjęć oraz doradztwo

MySTOCK Ostatnio widziany dzisiaj
512-430...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 04-02-2018
Liczba odwiedzin: 72

Oferta

MyStock drink bary to kilkanaście zespołów barmańskich. W naszej agencji pracują barmani z topowych warszawskich barów, restauracji i hoteli. Są to bardzo doświadczone osoby wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie pod Państwa wytyczne.Toteż poniższa oferta może pełnić wyłącznie rolę poglądową, w konsekwencji na bazie przedstawionych propozycji mogą Państwo swobodnie kształtować własny Drink Bar.
MyStock drink bar to mobilny koktajl bar, dwóch profesjonalnych barmanów, usługa doradztwa w doborze alkoholu i napojów bezalkoholowych, 6 syropów smakowych, 3 bittery - wszystko to udostępnione na czas trwania całego przyjęcia weselnego. W ramach tej oferty opracujemy, w uzgodnieniu z Państwem 8 koktajl na bazie przygotowanego przez Pastwa asortymentu - koktajle będą serwowane przez czas trwania przyjęcia, dodatkowo na naszych barach będą osiągalne koktajle klasyczne w ilości odpowiedniej do posiadanego asortymentu alkoholowego. To wszystko otrzymacie Państwo w ramach pakietu Premium, który zaczyna się już od 1600 zł. Następny pakiet Avangarde to dodatki w postaci infuzji alkoholowych, w tym 3 butelki maceratów, jadalne piany molekularne, koktajle wędzone dębowym dymem drzewnym oraz kubańskim cygarem. Pakiet Avangarde zaczyna się już od kwoty 2200 zł.
W celu rezerwacji Drink Baru wymagana jest przedpłata w wysokości 30 % kosztów wynajęcia MyStock Drink Bar, całkowita zapłata za usługę powinna nastąpić najpóźniej w dniu przyjęcia do czasu jego rozpoczęcia.

Zapraszamy do współpracy Zespół MySTOCK.

Cennik

Drink bar na wesele
1600 / wesele
W ramach usługi oferujemy: mobilny drink bar, dwóch barmanów, 6 syropów smakowych, 3 bittery oraz udaną zabawę. Cena minimalna to 1600 zł oraz jest ona ustalana indywidualnie, w zależności od Waszych wymagań.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia