Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Na Oślep - zespół muzyczny id:17315

Kontakt

609-554...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
606-405...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Świdnica, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 20-11-2015
Liczba odwiedzin: 353

Oferta

Jeżeli szukasz zespołu na wesele, bankiet itp., który w swoim repertuarze nie posiada ANI JEDNEGO utworu z gatunku disco polo - trafiłeś w dziesiątkę. Nasz repertuar składa się z utworów tanecznych (polskich i zagranicznych, starych oraz nowych), znanych z radia, tv i nie tylko ...

Nasza grupa to cztery osoby: trzy wokalistki o skrajnie różnej barwie głosu, oraz akustyk, który dba o profesjonalną jakość dźwięku podczas całej imprezy. Pracujemy na bazie wysokiej jakości pół-playbacków (czyli żywe wokale + podkład muzyczny).

W swojej ofercie proponujemy prowadzenie wesela tradycyjnego (przyśpiewki, oczepiny, konkursy - oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku), jak i wesela nowoczesnego (muzyka + konferansjerka)

Dokładamy wszelkich starań, aby imprezy organizowane przez nas wyróżniały się świetną muzyką, miłą atmosferą i wysoką kulturą, ponad wszystko cenimy ludzi, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów tak, aby spełniać ich oczekiwania.

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, a to przekłada się na prowadzone przez nas imprezy, co oznacza, że gramy dużo, a przerwy są ograniczone do minimum. Każde wesele/bankiet są wyjątkowe, więc chętnie odpowiadamy na pytania, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich organizacji.

Działamy na terenie Dolnego Śląska (Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa .....)
Zapraszamy do współpracy!

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska

W składzie:

  • wokalistka
  • Ilość osób: 4

Cennik

Oferta nr 1
3000 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Na Oślep - zespół muzyczny
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Świdnica
Adres:Rynek

Nowe ogłoszenia