Zobacz zdjęcia (5)
Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ..., Świdnica - zdjęcie 1
Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ..., Świdnica - zdjęcie 2 Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ..., Świdnica - zdjęcie 3 Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ..., Świdnica - zdjęcie 4 Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ..., Świdnica - zdjęcie 5
1 / 5

Na Oślep - Wesele nie musi być obciachem ... id:17315

Świdnica, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • obsługa konferansjerska

W składzie:

  • wokalistka
  • Liczba osób: 4

Jeżeli szukasz zespołu na wesele, bankiet itp., który w swoim repertuarze nie posiada ANI JEDNEGO utworu z gatunku disco polo - trafiłeś w dziesiątkę. Nasz repertuar składa się z utworów tanecznych (polskich i zagranicznych, starych oraz nowych), znanych z radia, tv i nie tylko ...

Nasza grupa to cztery osoby: trzy wokalistki o skrajnie różnej barwie głosu, oraz akustyk, który dba o profesjonalną jakość dźwięku podczas całej imprezy. Pracujemy na bazie wysokiej jakości pół-playbacków (czyli żywe wokale + podkład muzyczny).

W swojej ofercie proponujemy prowadzenie wesela tradycyjnego (przyśpiewki, oczepiny, konkursy - oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku), jak i wesela nowoczesnego (muzyka + konferansjerka)

Dokładamy wszelkich starań, aby imprezy organizowane przez nas wyróżniały się świetną muzyką, miłą atmosferą i wysoką kulturą, ponad wszystko cenimy ludzi, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów tak, aby spełniać ich oczekiwania.

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, a to przekłada się na prowadzone przez nas imprezy, co oznacza, że gramy dużo, a przerwy są ograniczone do minimum. Każde wesele/bankiet są wyjątkowe, więc chętnie odpowiadamy na pytania, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich organizacji.

Działamy na terenie Dolnego Śląska (Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa .....)
Zapraszamy do współpracy!

liczba odwiedzin: 1728

Wyjątkowe sale weselne w mieście Świdnica

Popularne miasta w okolicy