Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (3)
Namiot imprezowy 5x10 m, Koziegłowy - zdjęcie 1
Namiot imprezowy 5x10 m, Koziegłowy - zdjęcie 2 Namiot imprezowy 5x10 m, Koziegłowy - zdjęcie 3
1 / 3

Namiot imprezowy 5x10 m id:47766

Koziegłowy, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Eventowy namiot imprezowy
Imprezowy namiot o wymiarach: szerokość 5m x długość 10m, o konstrukcji aluminiowej, z białym poszyciem PCV (w standardzie: dach + 4 ściany), wys. ścian: 2,5m (w szczycie 3m), w opcji ze ścianami okiennymi. Namiot imprezowy FUNBej produkcji polskiej przeznaczony do montażu na podłożu miękkim (kotwione, z odciągami).

KAUCJA
Kaucja w wysokości 200 zł pobierana jest przy każdorazowym wynajęciu namiotu imprezowego, wysokość kaucji jest niezmienna w stosunku do okresu najmu. W przypadku nie stwierdzenia uszkodzeń poszycia PVC oraz konstrukcji jest w całości zwracana.

TRANSPORT I MONTAŻ
Posiadamy namiot imprezowy wysokiej jakości, dlatego w trosce o zachowanie jak najlepszego stanu nie wynajmujemy naszego namiotu z odbiorem własnym przez klientów (do samodzielnego montażu). Podane powyżej ceny wynajmu namiotu obejmują bezpłatny montaż i demontaż. Cena zawiera dojazd do 20 kilometrów od Poznania (wielkopolskie) lub do 20 km od Unisławia (kujawsko-pomorskie) następnie dopłata wynosi 1 zł/km.

GWARANCJA JAKOŚCI I CENY
Gwarantujemy, że wszystkie nasz namiot imprezowy jest profesjonalnej jakości i w najlepszej cenie. Ponadto, jesteśmy znani na rynku z solidności i niezawodności. Posiadamy ekipę montażową z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze imprez, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować niezawodność przy obsłudze nie tylko małych imprez, ale również dużych eventów plenerowych.
Działamy solidnie i niezawodnie – SPRAWDŹ NAS!

WAŻNE:
Wszelkie utrudnienia ograniczające bezpośredni dostęp do miejsca montażu muszą być zgłaszane przez klienta przy ustalaniu szczegółów zamówienia. Ostatecznej wyceny wynajmu namiotu dokonujemy indywidualnie na podstawie ustalonego okresu wynajmu, zamówionego wyposażenia dodatkowego (np. Candy bar FUNBej, maszyna do waty cukrowej, maszyna do popcornu, i inne produkty/usługi z oferty FUNBej), a także na podstawie warunków występujących na miejscu montażu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Koziegłowy, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2213

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie