Zobacz zdjęcia (25)
OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 1
OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 2 OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 3 OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 4 OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 5
OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE, Żary - zdjęcie 6
1 / 25

OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE id:41547

od 4000 do 6000 zł / całość
Żary, lubuskie
(1)
Dodaj opinię
884-195...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Nazywam się Ola. Jestem fotografem ślubnym. Pracuję na terenie całej Polski, dbając o to, aby moi klienci na zawsze mogli zachować piękne wspomnienia o najważniejszym dniu ich życia.

Gdy przytulacie się w zaciszu domowego ogniska, czujecie się spokojnie i bezpiecznie. I chociaż w dniu ślubu atmosfera bywa nieco bardziej nerwowa, to Wasze uczucie nadal jest tak samo piękne. Dlatego nie musicie martwić się tym, czy aparat Was pokocha ani tym, czy wyjdziecie dobrze na zdjęciach. Wy zajmujecie się sobą, a ja dbam o resztę. Ukradkiem wychwytuję na zdjęciach wszystkie czułe gesty i spojrzenia. To właśnie one sprawiają, że przeglądając fotografie z reportażu ślubnego, tak wyraźnie odczytujemy emocje, jakie z nich emanują. Fotografia ślubna to nie wyreżyserowana sztuka. To ulotne chwile, które za pomocą zdjęć zostaną z Wami już na zawsze.

Reportaże i sesje ślubne realizuję na terenie całej Polski!

Doskonale rozumiem, jak stresującym wydarzeniem jest własny ślub. Wiem też, że czasem nawet osoby twardo stąpające po ziemi, w tym dniu mogą „stracić głowę” - nic dziwnego! Tyle emocji i tak podniosła chwila... Dlatego robię wszystko, aby nie pozostawiać Was samym sobie. Współpracując ze mna otrzymacie autorskie poradniki przedślubne a w dniu ślubu z chęcią puszczę Wam specjalną playlistę aby Was odstresować. Pierwsze zdjęcia dostaniecie już kilka dni po ślubie lub nawet jeśli plan wesela pozwoli - w dniu ślubu .

Pary zawsze pytają mnie „co mamy robić?” - zgodnie z prawdą odpowiadam, że nic. Macie po prostu być i cieszyć się sobą, a ja zadbam o oprawę fotograficzną Waszego pięknego dnia.

Oferta Aleksandra Pieściuk Fotografia

Oferta ślubna

od 4000 do 6000zł/ całość

W mojej ofercie ślubnej na 2023r znajdują się specjalnie przygotowane pakiety, aby każdy mógł dobrać dla siebie odpowiedni do swoich potrzeb zakres usług.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Współpracując ze mna dostaniecie ode mnie wsparcie na każdym etapie planowania Waszego pięknego dnia. Z miłą chęcią polecę Wam salony sukien ślubnych, florystki i innych usługodawców. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ każda historia miłosna jest inna. Dostaniecie ode mnie autorskie poradniki przedślubne, które pozwolą Wam lepiej przygotować się do sesji, czy dnia ślubu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta jest przygotowana z myślą o Was. Moje autorskie poradniki przedślubne cieszą się bardzo dobrym odbiorem wsród moich par i pozwalają im jeszcze bardziej cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Mój zakres pracy w zależności od wybranego pakietu w dniu ślubu zaczyna się od 7h a kończy na 12h.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to :
- 12h reportaż z dniu ślubu
- konsultacje i pomoc przedślubna
- krótka sesja w dniu ślubu
- minimum 400 zdjęć
- 100 odbitek w grawerowanym pudełku
- film z najlepszymi zdjęciami z Waszego ślubu
- autorskie poradniki przedślubne

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Fotografią zajmuje się od kiedy skończyłam 15 lat. Początkowo i przez wiele lat była to fotografia portretowa kobiet a od 4 lat pokochałam fotografię ślubną.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W fotografii uwielbiam to, że każda historia miłosna jest inna - Wy jesteście różni. Uwielbiam wszystkie emocje, uczucia, które towarzyszą Wam w tym najpiękniejszym dniu. Uwielbiam zachowywać dla Was wspomniana na lata. Każdy ślub jest zupełnie inny, to inne historie i wyzwania, inne oczekiwania i emocje.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dwa aparaty - bezlusterkowy canon r6 i lusterkowy canon 5d mark IV
oraz różne obiektywy

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Fotograf, który ma odpowiednie zaplecze techniczne na różne przypadki to odpowiedzialny i profesjonalny fotograf. Jestem przygotowana zawsze na każdy możliwy scenariusz, który może się wydarzyć, elektronika często płata figle. W całej usłudze fotograficznej jaką Wam oferuje kryje się coś więcej niż tylko fakt, że tworzę zdjęcia podczas dnia ślubu czy sesji plenerowej. Musicie czuć się bezpieczni a ja staram się, aby nic nie pokrzyżowało planów. Dlatego też sporo inwestujemy w zaplecze techniczne.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Swoje gotowe zdjęcia dostanie ode mnie w prywatnych galeriach internetowych z których możecie je pobrać w oryginalnym formacie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Pierwsze kadry z Waszego ślubu wysyłam Wam już w kila dni po ślubie lub jeśli plan wesela pozwoli - już a dniu ślubu :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Uczestniczyłam w kursie liturgicznym i posiadam ważne uprawnienia.

Opinie Aleksandra Pieściuk Fotografia (1)

OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ I ZATRZYMAM WSPOMNIENIA NA ZAWSZE id:41547
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
G
Gosia i Tobi
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pietrzyków
Data dodania: 20-11-2022

Z całego serca polecamy Olę jako fotografkę na wesele!

Wybraliśmy ją ze względu na piękne zdjęcia, które znaleźliśmy na Instagramie. W trakcie współpracy uderzyła nas jako bardzo ciepła i wesoła, ale także profesjonalna i cierpliwa osoba. W dniu ślubu czuliśmy się z nią swobodnie, ponieważ wcześniej mieliśmy sesję narzeczeńską, co było dobrą okazją, żeby się poznać i obgadać nasze upodobania. Podczas wesela miała wiele świetnych pomysłów na krótkie i spontaniczne sesje zdjęciowe, przy których my także mogliśmy trochę odetchnąć. Kiedy okazało się, że nie możemy użyć pionowych wyrzutni dymu z powodu niskiego sufitu, wymyśliła razem z DJ'em, żeby wykorzystać je na dworze do romantycznej sesji zdjęciowej! <3

Około 20 obrobionych zdjęć dostaliśmy jeszcze w dniu ślubu, dzięki czemu mogliśmy "chwalić się" nimi od razu! Resztę zdjęć dostaliśmy około 2 miesiące po weselu. Emocje naprawdę z nich biją, a my uwielbiamy ich ciepłą poświatę. Doskonale widać nasze zdenerwowanie przed ceremonią, ale także momenty wzruszenia, radości i czułości.

Dziękujemy serdecznie za pomoc i oprawę fotograficzną!

Kontakt Aleksandra Pieściuk Fotografia

Nazwa firmy: Aleksandra Pieściuk Fotografia
Imię i nazwisko: Aleksandra Pieściuk
Adres: Żary, , 68-200, woj. lubuskie
884-195...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1326
Zadzwoń
884-195...
Napisz

Popularne miasta w okolicy