Oprawa muzyczna ślubu Duo Con Fuoco(skrzypce, organy, śpiew, akordeon)

Szczecin, zachodniopomorskie

Instrumenty:

  • altówka
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

O nas

Nasz duet to: skrzypce, organy, śpiew damski, śpiew męski oraz akordeon podczas życzeń. Zapewniamy kompleksową oprawę uroczystości ślubnych, ponadto stworzymy niepowtarzalny klimat podczas obiadu weselnego, czy podziękowań dla rodziców.


Oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości - Szczecin, zachodniopomorskie. Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną uroczystości, m.in.ślubnych. Jesteśmy aktywnymi zawodowo muzykami, na stałe związanymi z takimi instytucjami kultury, jak Filharmonia Szczecińska, Akademia Sztuki, czy Opera na Zamku. Współpracujemy wyłącznie z pełni wykształconymi artystami o bardzo wysokim poziomie wykonawczym, dzięki czemu zapewniamy oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Dysponujemy szerokim zapleczem wykonawców, m.in. skrzypce, altówka, wiolonczela, organy, akordeon, śpiew, duety, tria czy kwartety smyczkowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni dostosować oprawę muzyczną całej uroczystości do potrzeb oraz preferencji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Chętnie wysłucham Państwa oczekiwań, udzielę wszelkich informacji oraz, opierając się o własne wieloletnie doświadczenie, doradzę we wszelkich muzycznych kwestiach, co pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat uroczystości.

Oprawa muzyczna ślubu Duo Con Fuoco(skrzypce, organy, śpiew, akordeon)
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Szczecin
Data dodania: 22-08-2021

Bardzo Państwu dziękujemy - było pięknie. Wspaniali zarówno pod względem artystycznym jak i personalnym. Polecam ten duet i mam nadzieję do zobaczenia jeszcze kiedyś w przyszłości.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Suchań
Data dodania: 19-08-2021

Wspaniali muzycy, stworzyli niezapomniany klimat podczas naszej uroczystości. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Dziękujemy.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Szczecin
Data dodania: 26-08-2020

Gorąco polecam oprawę muzyczną w wykonaniu Państwa Wolańskich. Było pięknie, uroczyście i spełniono moje prośby odnośnie repertuaru. Sopranistka także na medal. Goście byli zachwyceni. Każda wymagająca para będzie zadowolona :)

A
Anna i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Stargard
Data dodania: 06-08-2019

Bardzo polecam duet Państwa Wolańskich. Dwie osoby które zapewniły nam wspaniałą oprawę: skrzypce, organy, śpiew i akordeon podczas życzeń. Było cudownie, dostarczyli nam Państwo wielu wzruszeń! Dziękujemy za bezproblemowy kontakt i spełnienie wszystkich naszych muzycznych życzeń! Będziemy wspominać z uśmiecham na twarzy i polecać Państwa zaprzyjaźnionym Młodym Parom 🙂 Anna i Daniel

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2018
Szczecin
Data dodania: 04-07-2019

Zgrany, utalentowany duet, który zapewnia niepowtarzalną oprawę uroczystości. Pełen profesjonalizm, zarówno pod względem muzycznego wykształcenia i doświadczenia, jak i kwestii organizacyjnych. Z przyjemnością polecam, a w przyszłości usłyszę podczas koncertów i niewykluczone, że poproszę o oprawę podczas innych ważnych rodzinnych albo firmowych wydarzeń.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Szczecin
Data dodania: 04-07-2019

Wspaniały duet, który piękną muzyką oczarował nas i naszych gości. Polecam wszystkim przez wzgląd na wysoki poziom zespołu i bardzo rzetelne podejście do naszych próśb odnośnie utworów jak i wszystkich formalności.

liczba odwiedzin: 3995

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie