Zobacz zdjęcia (5)
Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH, Lublin - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH, Lublin - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH, Lublin - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH, Lublin - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Oprawa muzyczna ślubu na SKRZYPCACH id:46476

Lublin, lubelskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną na skrzypcach podczas różnych uroczystości na terenie LUBLINA, a także dojeżdżam do klientów maksymalnie w obrębie 20 KM OD LUBLINA.

Proponuje następujący repertuar muzyczny do wykonania solo na skrzypcach bądź z organistą lub z zespołem:

1. Ave Maria - J. S. Bach / Ch. Gounod
2. Ave Maria - F. Schubert
3. Ave Maria - G. Caccini
3. Ave verum corpus - W. A. Mozart
4. Panis angelicus - C. Franck
5. Gabriel Oboe - E. Morricone

Także proponuje granie pieśni religijnych w Kościele oraz utworów rozrywkowych w innych okolicznościach np. Can't help falling in love - E. Presley.
Oferuję także inny repertuar do uzgodnienia.

Zapraszam także do obserwowania mnie na instagramie o nazwie: skrzypce.ig , zapraszam na moje konto na Facebooku o nazwie: Skrzypce Oprawa Muzyczna.

!!! KONTAKT ZE MNĄ w celu rezerwacji ostatnich wolnych terminów jest tylko przez telefon, przez maila lub wiadomość prywatną na instagramie / facebooku. W wysyłanych wiadomościach prywatnych od potencjalnych klientów na portalu Wesele z klasą, bardzo proszę o podawanie zwrotnego kontaktu do siebie w postaci np. adresu e-mail, ponieważ osobiście nie odpowiadam na wiadomości za pośrednictwem tego portalu.


SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !

liczba odwiedzin: 945

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie