Zobacz zdjęcia (1)
Oprawa muzyczna ślubu- śpiew&gitara; akustyczna, Lublin - zdjęcie 1
1 / 1

Oprawa muzyczna ślubu- śpiew&gitara; akustyczna id:20009

Lublin, lubelskie

O nas

Instrumenty:

  • gitara

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Oprawa muzyczna ślubu
Śpiew&Gitara; akustyczna

Dysponujemy szerokim repertuarem z którego państwo młodzi mogą wybrać utwory, które uświetnią ich uroczystość. Jesteśmy również otwarte na wszelkie propozycje i życzenia ze strony państwa młodych.
Podczas Mszy św. gramy 6/7 utworów + na życzenie Państwa Młodych przed Mszą, podczas schodzenia się gości do kościoła.


Działamy głównie na terenie woj. lubelskiego, mazowieckiego. Dojazd nie jest dla nas problemem, wszystkie kwestie z tym związane ustalamy indywidualnie :)
Do 30 km dojazd gratis!


Kilka słów o nas:
Paulina - wokal, laureatka wielu festiwali muzycznych, zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym, uczestniczka licznych warsztatów muzycznych. Posiadająca doświadczenie w oprawie wokalnej ślubów. Prywatnie studentka i wielbicielka dobrego jazzu i soul'u.
Milena - gitara akustyczna, na gitarze gra od 10 lat, od 8 lat związana z Orkiestrą Dętą, gdzie gra na saksofonie. Prywatnie - studentka psychologii, uwielbiająca dobrą muzykę, wszelkich gatunków.

Od dziecięcych lat naszą pasją jest muzyka. Już od czasów liceum uwielbiamy ze sobą występować na scenie. Wielokrotnie uczestniczyłyśmy w wielu projektach i przedsięwzięciach muzycznych.
Chcemy aby nasz talent i pasja jaką dzielimy mogła uświetniać tak ważne wydarzenie w życiu jakim jest ślub :)

liczba odwiedzin: 2372

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie